Perşembe, Mart 23, 2023

CİLDİNİZİ TANIYIN

Mikrop ve dış unsurlardan bizi koruyan cildimiz vücudumuzun en büyük uzuvlarından biridir ve mükemmel bir yapıya sahiptir. Ancak insan cildinin mükemmel yapısını anlayabilmek zor bir süreçtir. Cildiniz güneşe maruz kaldığında  D vitamini üreterek ışığı alır, sağlıklı ve güçlü kemik oluşumunu sağlar.

Cildimiz, dış etkenlere maruz kalarak derimizin en üst tabakasında ortaya çıkan erken yaşlanma problemleri ve diğer cilt düzensizlikleri ile cilt bakımı konusunda daha dikkatli olmamız konusunda bizi uyarmaktadır.  Her zaman ne kadar tedbirli olursanız olun cildiniz bulunduğunuz ortam koşullarına bağlı olarak bir takım tehlikeler ile karşı karşıya olduğunu unutmayın.

Özellikle kadınlar bulunduğu ortam koşullarının yanı sıra kullandıkları makyaj temizle ürünlerinde bilinçli olabilmelilerdir. Cilt temizleyiciler için her gün, yüzlerce tavsiye duyabilirsiniz. Doğru cilt temizleyiciyi seçseniz bile doğru kullanımı konusunda eksikleriniz olabilir. Bu durum cildiniz için handikap oluşturabilir.

Doğru Cilt Temizleyici Seçimi Önemli

Cildi temizlerken kullanılan sabun barlar su kaybını ve cilt kuruluğuna neden olmaktadır. Cildin doğal pH dengesini değiştirmektedir. Bu nedenle tıkanmış gözeneklerin sivilceye dönüşümüne yol açmaktadır. Yüzünüzde oluşan bu sivilceler ise bakteriyel çoğalmaya neden olmaktadır. Bir sonraki aşamasında ise yağ bezleri oluşmaktadır.  Bu durumları engellemek adına temiz, yumuşak ve tazelenmiş bir cilt oluşumuna yardımcı olan Physio Radiance, kirleri, ölü cilt hücrelerini ve aşırı yağı  engeller.  Physio Radiance, yüz dersindeki, kirleticileri, makyaj kalıntılarını, ölü cilt hücrelerini, yağ, kir ve diğer türlerini ortadan 2015-07-23 11_11_09-Fizyo-ışınım _ Kişisel Bakım Ürünleri _ QNETkaldırmak için kullanılan  bir yüz bakım ürünüdür. Gözeneklerin aşınmasına ve akne gibi deri hastalıklarına engel olur. Physio Radiance, bir toner ve nemlendirici ile birlikte bir cilt bakımı rejiminin parçası olarak kullanılabilmektedir. Nazik temizleme emülsiyonu sayesinde etkili kirleri temizler ve gözenekleri arındırır. Cildi kurutan sabun barların aksine yenileme işlemini durmaksızın devam ettirir.  Her sabah cildinizi temizlemek önemlidir. Cilt gece boyunca bulaşan her türlü toksinleri temizler ve bu yüzden sabah temizlik rutinleri faydalıdır. Yüzünüzün yanına çeneden hafif yukarı ve dışa doğru hareketler ile uygulayacağınız Physio Radiance, size kısa sürede sonuç verir. Cildinizin bebeksi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Bu sağlık kaynağına ulaşmanız ise çok kolay. Yalnızca QNET Türkiye’nin resmi web sitesi www.qnet.com.tr adresinden temin edebileceğiniz Physico Radiance ile cildinizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz