Cumartesi, Mart 25, 2023

MUSLUĞUNUZDAN BERRAK SUYA ULAŞABİLİRSİNİZ

Uluslararası kalite kontrol kuruluşu (National Sanitation Foundation) tarafından  tescillenmiş olan HomePure, musluğunuzdan size gelecek tüm zararları engellemektedir. Kamu sağlığı ve güvenliği standartlarına uygunluğunu doğrulamak üzere ürünleri test eden ve onaylayan, kâr amacı gütmeyen kalite kontrol şirketi  NSF, uluslararası platformda HomePure’un son teknoloji arıtma sisteminin biyolojik ve kimyasal atıkların filtreleme sistemi sayesinde musluğunuzdan akmasına izin vermediğini  belgelemiştir.

Dönemimizde gelişen teknolojinin olumsuz getirilerinden olan ağır sanayi, en ağır zamanlarını yaşamaktadır. Maddenin doğada tepkimeye girmesi sonucunda oluşan  çevre kirliliği dünya üzerinde ciddi boyutlara ulaşmıştır. Dünya nüfusunun artık temiz doğa kavramını yok ettiği günümüzde her türlü yaşam kaynağında kirlenme söz konusudur.  Yağış oranlarının insan nüfusunu karşılayamadığı ve yeryüzüne düşen tatlı suyun beli bir miktarının ise yine endüstriyel faaliyetlerden dolayı kullanılamaz durumda olması nedeniyle içme suyuna olan ihtiyaç gün geçtikçe katlanmaktadır.

7 Aşamalı Filtreleme Sistemi Sularınızdaki Kirliliği Önler

+ 7-in-1 Filter Cartridge filtreleme sistemi, sulardan gelecek kimyasal ve bakteriyel zararlara karşı en üst seviyede koruma sağlamaktadır.  “Ürün Kategorileri Onaylı” güvenilir bir su arıtma sistemine sahip HomePure, arıtma sistemi ile tat/koku, klor, bulanıklık ve VOC (Uçucu Organik Bileşikler) azaltımı sağlayarak sizin saf su tüketmenizi sağlar.

Zararlı organik bileşenleri tükettiğiniz sudan süzecek olan filtreleme sistemi ile suyun içilebilirlik kalitesini arttıran HomePure,  musluğunuzdan akan suya vereceği saflık ile kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak.

Su kaynaklarını olumsuz etkileyen ve sulara kolayca bulaşabilen bakterilere karşı içme suyunuzda inanılmaz bir koruma alanı oluşturmaktadır. Ulusal Hıfzısıhhaheader_homepure_en Vakfı, HomePure’un sahip olduğu 7 Aşamalı Filtreleme Sistemi + 7-in-1 Filter Cartridge’i ilk olarak 2011’de onaylamıştır.

Yalnızca QNET Türkiye internet satış mağazasında mevcut olan HomePure su arıtma cihazına QNET Türkiye’den, www.qnet.com.tr adresinden sahip olabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz