Pazartesi, Mart 27, 2023

LİDERLİK KOLTUĞU MANCHESTER CITY’ NİN

QNET’in resmi doğrudan satış partneri olduğu, İngiliz tarihinin köklü futbol takımı Manchester City,  QNET ailesininin adını gururla taşıyarak başarılara imza atmaya devam ediyor.  QNET,  İngiltere’nin en büyüğü Manchester City ile yaptığı dev sponsorluk anlaşması ile global e-pazarlama sektörünün en büyüğü olduğunu bir kez daha gösterdi.

İngiltere’nin efsane takımı Manchester City, yıllardır süren başarı öyküsüne her an bir yenisini eklemek için mücadelesini sürdürüyor. 1881 yılında Manchester şehrinde alevlenen rekabet Manchester United – Manchester City, Newton Health  ve West Gordon dünya futbol tarihine damga vurmuştu.

Soğuğun, yağmurun ve çamurun, paslı demiryolları ile oluşturduğu şehir görüntüsünde doğan İngiliz futbolu sert ve atikti. Bu zorluklarla gelişen dayanıklı oyun anlayışının Manchester’da yaşayan insanların oyun anlayışına da etkisi bulunuyordu. Yıllardır devam eden bu sert mücadelenin izlerini günümüzde görmeye devam ediyoruz. Tüm dünyayı heyecanlandıran büyük müsabaka her zamana izlerini bırakmaya devam ediyor.

Lider Manchester City

Hafta sonu Manchester United’ın ev sahipliği yaptığı karşılaşmada, resmi sponsorluğunu yaptığımız dev Premier lig ekibi Manchester City, Manchester United ile karşı karşıya geldi. Old Trafford’ta oynanan Manchester derbisinde gol sesi çıkmazken ezeli rakiplerin karşı kaşıya geldiği müsabakada az pozisyon ancak bolca mücadele vardı. Averajla liderlik koltuğuna oturan Manchester City, Arsenal‘i puan durumunda geride bıraktı.

Ligin 10. haftasında iki Manchester ekibinin karşı karşıya gediği mücadelede taraflar 170. kez aynı sahaya çıktılar. Zirveyi yakından ilgilendiren müsabakada kazanan taraf olmadı. İlk 11’ de Agüero gibi gol silahlarının suskun kaldığı karşılaşmada beraberlik çıksa da Manchester City’li oyuncuların yüzü lider koltuğuna oturmalarında dolayı güldü.

QNET; yaptığı dev sponsor anlaşmaları ile online ve doğrudan satış sektöründe adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor. QNET,  Manchester City’nin doğrudan satış partneri olmaktan gurur duyuyor!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz