Cumartesi, Mart 25, 2023

2016 MAKYAJ MODASINI YAKALA

2016’nın makyaj trendleri arasında doğal makyaj tarzları oldukça ön planda. Duru, berrak ve doğal görünümün baz alındığı makyaj modasında, kıpkırmızı dudaklar da makyaj trendlerinin vazgeçilmezi arasında yerini almaya devam ediyor.

Geniş renk yelpazesine sahip Couleurs by QNET rujları, doğal tonların yanı sıra kadifemsi dudakların da ön plana çıktığı 2016 makyaj trendini yakalamanızda size büyük kolaylık sağlayacak.

“Dudaklarda doğallık”

Bu yıl doğal makyajların esas alındığı modaya Couleurs by QNET rujlarıyla ayak uydurmanız çok kolay olacak. Gece Avcısı ve Mor Devrim rujları, dudağınızda yaratacağı doğal ve sade bir görünüm ile 2016 makyaj modasını takip ederken size eşlik edecek. Geçen senenin en sevilen renklerinden Marsala Kırmızısı ruj ise koyu tonlardaki makyajın, vazgeçilmez ruj renklerinden olmaya devam edecek. Her tarza hitap eden Couleurs by QNET rujları, dudaklarınızda istediğiniz yoğunlukta ve tonlarda etkisi uzun süren renkler yaratacak.

Couleurs by QNET’in Gece Avcısı ruju , dudakları sade bir dokunuşla doğal görünüme kavuştururken makyaj çantanızın vazgeçilmezleri arasında yerini alacak. Gece Avcısı ruj ile dudaklarınız, her renk göz makyajı ile uyumlu olacak. Couleurs by QNET’in Mor Devrim ruju ten rengi rujların yanı sıra dudaklarınıza hafif renk katacak tatlı şarap tonlarındaki rujların ön plana çıktığı 2016 kış makyaj modasını yakalamanıza yardımcı olacak.

“Kırmızı dudaklar bu yıl da trendler arasında”

Kırmızı dudakların yerini koruduğu 2016 makyaj modasında Marsala Kırmızısı ruj, makyajınızda güçlü bir etki yaratmanızı sağlayarak gün boyu harika görünmenizi sağlayacak. Bu yıl kırmızı dudaklar için önemle vurgu yapılan bir diğer ayrıntı; kırmızı yeterince iddialı olduğu için koyu bir göz makyajıyla birlikte sert bir görünüm oluşturmamak için göz makyajının doğal tonlarda yapılmasıdır.

“Kadifemsi dudaklar için ufak bir ipucu”

Bu yılın trendileri arasında yerini alan kadifemsi dudaklar için de ufak bir önerimiz var. Mat rujları kolayca sürebilmek için mutlaka aynı tonda olan bir dudak kaleminden yardım almalısınız. Çok koyu bordo, siyah ve kahverengiyle elde edeceğiniz koyu dudak makyajıyla 2016 yılında siz de trenleri yakalayanlardan olabilirsiniz.

Siz de Couleurs rujlar ile muhteşem görünümlü dudaklara sahip olabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: GÖZ FARINIZ İLE MAKYAJINIZ ÖZEL OLSUN

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz