Pazartesi, Mart 27, 2023

E-Ticaret İle Tatil Fırsatı!

 

 

Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) geçtiğimiz günlerde 2015 yılına ait E-ticaret raporunu açıkladı. Türkiye’de e-ticaret pazarını uluslararası standartlara göre ölçümleyen “Türkiye e-Ticaret 2015 Pazar Büyüklüğü” raporu ile e-ticaretin her alanda büyümeye devam ettiği gözler önüne serildi.

Rapora göre e-ticaret ile Tatil – Seyahat kategorisi yıllık % 31 oranında büyüdü. Bir “tık” ötesinde hizmet ve ürünlere ulaşma kolaylığı ile günümüzde insanlar ihtiyaçlarının büyük bir oranını e-ticaret ile karşılıyor.

Yoğun iş hayatı, koşuşturmalar, sorumluluklar derken kendisine vakit ayırma konusunda sıkıntı yaşayan günümüz insanı, artık interneti kullanarak kalan zamanını daha hızlı ve sonuç odaklı değerlendirmek istiyor. Bu noktada e-ticaret alanında günden güne hızla artan büyüme de kaçınılmaz oluyor.

Tatille ilgili saatlerce broşürlere bakmak, tanıdıklara sormanın yerini, bir ekranda gidilmesi planlanan yerlerin karşılaştırılması ve konaklanacak tesisin özelliklerini araştırma aldı.

QNET Türkiye tarafından sunulan konaklama ürünlerinin de bir tık uzaklıkta olması ile yoğun hayat temposunda tatil seçeneklerinin anında görülüp plan yapılması artık oldukça kolay!

Geleceğin dünyasında e-ticaretin yerinin oldukça büyük olduğu, büyüme oranlarından da görülürken tabletinizin, telefonunuzun ya da bilgisayarınızın başına geçip tatilinizi hangi mevsimde, nerede yapmak istersiniz planlama zamanınız gelmedi mi?

Antalya mı, Bodrum mu, Pamukkale mi, Fethiye mi, Marmaris mi ve daha devamı mı? Her şeye bir tık ötenizde QNET Türkiye’nin konaklama ürünlerine bakmaya ne dersiniz?

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz