Cumartesi, Mart 25, 2023

SATIŞA SUNULAN YENİ SAATLER YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

 

İnsanlar takılarıyla kişiliklerini dışarıya yansıtır. Özgürlüğünüze düşkün müsünüz? Parıl parıl parlamayı seviyor musunuz? Yerinizde duramıyor musunuz? Ya da sakinlik yaşam mottonuz mu? Biliyor musunuz, bu özellikleriniz takı seçiminizden yüksek bir ihtimalle anlaşılmaktadır.

QNET Türkiye websitesinde satışa sunulan yeni saatler ise, Bernhard H Mayer’in sınırlı sayıda üretimi olarak yoğun ilgi görmeye başladı. Yenilik isteyen, kendini daha çok ifade etmek isteyen ve sınırlı sayıda olan saatlerden birine sahip olmak isteyenler için bu yazıyı derledik.

Bernhard H Mayer Allure

Kıymetli metal ve taşların ebedi değerini arttırma vizyonundan etkilenip onları kaliteli takı ve saatler haline getiren Bernhard H Mayer, kendini son üretim teknolojilerini uygulayarak ve uzman işçi ve zanaatkarların olağanüstü yeteneklerinden yararlanarak sizlere sunmayı hedeflemiştir.

Hiçbir şey kendine güvenen, özgüvenli ve şık bir kadının çekiciliğinden daha karizmatik olamaz. Bernhard H Mayer Allure saatleri ile etkileyici kişiliğinizi öne çıkararak karşılaştığınız herkesin dikkatini çekin. İşlenmiş ve el yapımı sedef beyaz kadranı ile her stil giysiniz için mükemmel bir parçadır. Takan kişiye en iyi İsviçre yapımı saatler ile elde edebileceği cazibeli havayı verir.

BHM Allure Watch-Stainless

Bernhard H Mayer Striker

Gerçek bir sporcu iyi bir performansı muhteşem bir performansa dönüştüren şeyin detaylara karşı olan ilgi olduğunu bilir. Bu, spor saatler için de geçerlidir. Bernhard H Mayer Striker, zımparalanmış paslanmaz çelikle ve çizilmeye karşı dayanıklı safir kristal ile kaplanmış olup sporcuların her oyunda uyguladığı cilalanmış tekniği yansıtır. Dünyadaki en popüler spordan etkilenen sınırlı sayıda üretilmiş spor saati yalnızca futbolseverler için değil, tüm şampiyonlar içindir!

QNET_Bernhard (1)

Bernhard H Mayer Nauticus Austro

Nauticus Austro, Bernhard H Mayer Nauticus serisinden en uygun zamanları kontrol eden kaşifler için yeni, uzmanlıkla üretilmiş spor saatidir. Nauticus Austro dayanıklı siyah seramik kadranla üretilmiştir ve saate geleneksel kadran türlerini geride bırakan etkileyici bir kullanım ömrü sağlar. Nauticus Austro ustaca parlaklığı ile korkusuz liderlerin şiddetli rüzgarlar ve buz gibi dalgaların arasında cesurca denize açılmasını sağlar.

BHM Nauticus Austro

 

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Benim Babam En…

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz