Cuma, Haziran 2, 2023

Bollywood Yıldızı Vivek Oberoi VCON Dubai Sahnesinden Geçti

Chief Pathman ve QNET Yönetim Direktörü JR Mayer, Bollywood Yıldızı Vivek Oberoi ile binlerce kişinin coşkulu katılımıyla aynı sahneyi paylaştı. Coşkulu kalabalığın enerjisini hisseden Vivek Oberoi’nin ilk sözleri “Bu bir mucize!” oldu. Vivek Oberoi, dünyanın çeşitli yerlerinden gelen binlerce Bağımsız Temsilciye doğru zaman ve doğru yerin hayatımızı tanımladığından bahsetti.

vivek-oberoi-at-vcon-dubai-2

Vivek, Bollywood yıldızı olduktan sonra eleştirilmekten asla kaçamadığını belirtti. Bu durumun canını sıktığını gören annesi ise onu çocukların kanserle savaştıkları bir hastaneye götürdüğünü ve burada o çocukların heyecanla kendisine sarılmasıyla aslında insan olarak bir fark yarattığını hissettiğini anlattı. O an ünlülüğünü bu şekilde doğru potansiyel olarak kullanabileceğini düşündüğünü söyledi.

Onun kendisini bu şekilde iyilik için adamasını QNET’in “Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” felsefesiyle çok yakın gördüğünü özellikle belirtti. Gerçekte Hindistan’da Vivek Oberoi, engeli olan insanlar için kampanyalarda en fazla çalışan elçilerden biri.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Anıl Kapoor VCON16’da Göz Kamaştırdı

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz