Salı, Haziran 6, 2023

Bond, James Bond Gibi Nasıl Görünülür?

Hangi erkek James Bond gibi olmak istemez? Bond, kendine güvenen, maceraya atılmaktan çekinmeyen, kadınlar tarafından ilgi gören bir karakter. Şimdi Bond gibi nasıl görünülür inceleyelim.

Saçlara Dikkat Edin

tumblr_nhczabti3e1qg2p2fo1_500

Kural tanımaz, kaba saba saçlara nasıl son verebilirsiniz? Bir erkek ne yapar? Doğru olan nedir? James Bond her zaman temiz ve zarif saçlarıyla kadınların ilgi odağı olmuştur. Özellikle alnın üzerindeki saç kümesi tartışmasız ilgi görmüştür. Şimdi hemen berberinize gitme zamanı! Bond’un keskin saçı gibi kesim yapmasını isteyin.

Kanka, Kötü Kokuyorsun!

Harika görünebilirsin ve gardrobun elbiselerle dolu olabilir fakat kötü kokarsanız insanların sizden çığlıklarla uzaklaşmasına neden olursunuz.

Bond gibi sportif kokulu ve hoş olun. İşte size ip uçları:

  • HER ZAMAN deodorant kullanın.
  • Günde en az bir kez duş alın.
  • Peeling yapın.
  • Dişlerinizi fırçalamayı unutmayın.
  • Duş aldıktan sonra tüm vücudunuzu tamamen kurulayın ki rutubetten dolayı olan bakterilerden kurtulun.
Cildinizi Çözümleyin

 James Bond

Aynaya bakın. Bu kendine güvenen adama benziyor musunuz? Benzemiyorsanız, üzülmeyin. DEFY kullanarak Bond gibi daha sıkı ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. DEFY şimdi eMağazanızda! DEFY Youth Tonic (Gençleştirici Tonik) ve Dirt Fighter (Temizleyici) cildinizdeki ton farklarını giderir ve cildinizdeki kırışıklıkların azalmasını sağlar.

 

DİĞER YAZILARIMIZ: Erkeklerin Bilmesi Gereken Üç Kural

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz