Salı, Haziran 6, 2023

QNET, AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SPOR KULÜBÜ VOLEYBOL TAKIMINA SPONSORU OLDU

Hem dünya çapında hem de Türkiye özelinde spor, eğitim ve çocuklara yönelik aktivitelere katkı sunan firmamız QNET, Formula 1’in yanı sıra dünya tenis şampiyonlarından Martina Hingis (2015 yılı) ve İngiltere’nin ünlü futbol takımı Manchester City’nin hala devam etmekte olan sponsorluklarının ardından Türkiye’de kazandığı birincilik ödülleri ile dikkat çeken Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Spor Kulübü Voleybol Takımı’nın, 2017 yılı sponsoru oldu.

Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Voleybol Takımı öğrenci ve eğitmenlerin motivasyonundan etkilenen  QNET Türkiye, spora yönelik projelere yatırım yapmayı önemseyerek bu alanda yatırımlarına devam edecek.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 4.sünü düzenlediği Türkiye Voleybol Şampiyonası’nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Yetiştirme Yurdu’nda kalan çocuklar ve gençlerden oluşan takım, üst üste kazandığı iki Türkiye şampiyonluğunun ardından 2016 yılı Türkiye Şampiyonu olarak başarısını bir kez daha taçlandırdı. Marmara Bölgesi’nde düzenlenen bölge elemelerinde 4 sene üst üste Şampiyon olan takım, İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor kulübü çatısı altında geçen yıl İstanbul mahalli liginde çeyrek finale kadar yükselerek başarısını devam ettirdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Yetiştirme Yurdu’nda kalan gençler, yeni sezonda çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte olup QNET sponsorluğunda daha güçlü şekilde mahalli ligde mücadeleye hazırlanıyor.

Enerjilerini spora yönlendiren gençlerin başarı hikayelerinden etkilenen QNET Türkiye bu alanda desteklerine devam edecek.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: QNET Türkiye’nin Desteklediği Takım 1. Oldu!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz