Cuma, Haziran 2, 2023

HomePure Ürünleri Nasıl Üretiliyor?

Su arıtıcılarında dünya standatlarında kalite arandığında eMağazanızda mevcut olan HomePure ilk akla gelen cihaz oluyor. Alman mühendisliği, Japon teknolojisi ve Güney Kore üretimiyle baştan sona her bir aşaması yüksek standartlarda gerçekleştirilmektedir.

Perdenin arkasında, HomePure’un üretimine baktığımızda ne kadar ciddi bir kalite güvencesi ile işlemler yapıldığı rahatlıkla görülmektedir. Uluslararası geçerliliği olan NSF (Ulusal Hıfzısıhha Enstitüsü) belgesi ile en önemli denetim mekanizmasından onay almıştır ve yıllık kontrollerle de bu onayı taşımaya devam etmektedir. Her beş senede bir katı uluslararası standartlarla HomePure Su filtresi tekrar tekrar test edilmektedir.

homepure-production

Yukarıdaki fotoğraflar üretim süreçlerinde çekilmiştir.

ISO (Uluslararası Standartlar Teşkilatı)’nın kalite standartlarının katı kurallarını uygularken bağımsız bir kurumun getirdiği bilgi birikimini de kullanmayı sağlamaktadır. Bu bilgi birikimi ile üretim sürecinde yenilikler destekleniyor ve standartlar oluşturuluyor.

  • IS0 9001 Kalite Yönetimi sertifikamız bulunmaktadır. Bunun anlamı HomePure Su Filtreleri sizing ihtiyaçlarınızı kanıtlanmış kalitesini sürdürerek karşılar.
  • ISO14001 Çevresel Yönetim Sistemlerini takip ediyoruz. Bunun anlamı HomePure parçaları çevresel sorumlulukları yerine getirirken daha çevre dostu olmak için neler yapılması gerektiğiyle ilgili sürekli kendini geliştirmektedir.

homepure-plant-visit-2016-7

HomePure 7 Aşamalı Filtreli Su Arıtma Cihazımız ve HomePure Eaze ürünümüzün ikisi de NSF gibi uluslararası geçerliliği olan bağımsız, halk sağlığı ile ilgili sertifikaya sahiptir.

Sistem Tat, Klor, Bulanıklık ve VOClara karşı uluslararası NSF/ANSI 42 ve 53 Standartlarına göre test edilip NSF sertifikası almıştır.

Ürünlerimize eMağazanızdan ulaşabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: HomePure 7 Aşamalı Filtre Sistemi ve HomePure Eaze

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz