Cumartesi, Mart 25, 2023

Sizin Gözünüzden QNET!

QNET Türkiye, yoğun geçen bir seneyi daha uğurlarken, yeni seneyi tüm enerjisiyle karşılıyor. Bir aile sıcaklığının hissedildiği QNET’in yeni yıl sloganını sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

SADAKAT, SEVGİ, DESTEK!

Her zaman daha iyi hizmet, destek ve memnuniyet için bu üç kelimenin önemli olduğunun bilincindeyiz. Peki, sizler için bu kelimeler ne ifade ediyor? Blogumuzda bundan sonra sizden gelenleri de paylaşacağız.

Üç üyemize sorduk, QNET’te Sadakat, Sevgi ve Destek sizler için ne anlama geliyor? 

İsa Ahmet:

QNET’te Destek tamdır!

QNET’te Sevgi tahmininizden daha büyüktür!

QNET’te Sadakat için personeli görmek yeterlidir. QNET Türkiye personelleri harikadır ve onlara güveniyoruz.

Mustafa Moslim:

QNET’te Destek çok iyidir. QNET’te çalışanlar mutludur. Bizler burada bir ailenin içerisinde gibiyiz. Hizmet çok hızlıdır ve çalışanları oldukça güleryüzlüdür.

QNET’te Sevginin benim için anlamını anlatmama kelimeler yetmez. QNET ile tanışınca bir aile, bir arkadaş ile bir araya gelmiş gibi hissettim. Burada çalıştığım için çok mutluyum.

QNET’te Sadakate örnek verirsem, burada hepimiz tek bir vücut gibiyiz!

Buyurun bir de videomuzu izleyelim. Mohamed Zadeh’in gözünden QNET Türkiye nasılmış bakalım?

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: QNET Ürünleri Hakkındaki Yorumlarınız

spot_img
Related news

1 Yorum

  1. Qnet ailesinden olmak bence bir ayrıcalıktır bizlere bir amacımız olduğunu istenirse bir çok şeyi başarılabileceğini öğretti.Bence insanlar üzerinde gerçekten olumlu yönde birçok değişikler yapıyor eğer işimizi insanlara doğru bir şekilde anlatırsak onlara dokunduğumuz da hayatlarının değişmesine yardımcı oluruz unutmayalım İYİ İŞ DEĞİL DOĞRU İŞ VARDIR.Tüm Qnet ailesine başarılar diliyorum .MUSTAFA TEKBAŞ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz