Cuma, Haziran 2, 2023

BU SAATLER KAPIŞ KAPIŞ!

Sadece QNET’ten temin edebileceğiniz muhteşem el yapımı saatlere yenileri eklendi. Tarzınızı yansıtan, sınırlı sayıda üretilen İsviçre yapımı Bernhard H. Mayer saatlerinin her biri ayrı özelliklerine buyurun birlikte bakalım!

Aurora ile muhteşem ve farklı ol!

Screen Shot 2017-02-01 at 10.01.49 Screen Shot 2017-02-01 at 10.01.39

Hızla akıp giden zamanı asil kılmak için tasarlanan Aurora, çizilmelere karşı safir kristal cam ile üretildi. Kadranında yer alan güneş deseniyle Aurora, yükselen güneşin görkemini ve enerjisini yansıtıyor. Aurora ile tarzınızdan ve modadan ödün vermeden uyumu yakalayın. Altın ve gümüş iki renk seçeneği bulunan Aurora modelinde zaman çok farklı akacak.

Erkeklere mükemmelliği sunuyor…

Exemplar

Zamansız ve kusursuz görünüme sahip Exemplar, gücü seven erkekler için tasarlandı. Bulunan her ortama uyum sağlayabilen tasarıma sahip Exemplar ile her istediğini elde eden erkek görünümünüzü tamamlayın.

Çarpıcı Tasarım Nauticus Royale II

Hedefi her zaman en yüksek olan erkeklere özel tasarlanan Nauticus Royale II, kayıştaki iki renk tonlu görünüm ile saate zenginlik katıyor. Nauticus Royale II, dinamik yaşayan erkekler için zahmetsiz ve kusursuz bir tarz sunuyor. 500 m su geçirmez özelliğinin yanı sıra İsviçre otomatik saat inceliklerini bir sonraki seviyeye taşıyor.

Basında da geniş yer bulan saatlerimizle ilgili haberlerden birini aşağıda bulabilirsiniz. Bu arada bu saatleri buradan temin etmeye ne dersiniz?

Yacht_Life&Travel-BERNHARD_H._MAYER_SAATLERÝ_ÝLE_GÜCÜ_BÝLEKLERÝNÝZDE_HÝSSEDÝN!-01.02.2017

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Bu Saatler Sadece QNET’te

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz