Salı, Mart 28, 2023

QNET İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Dünyada 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren QNET’in kendine özel markaları olan HomePure Su Arıtma Filtre Sistemi, İsviçre el yapımı Bernhard H. Mayer saat ve takıları ya da Q-breaks konaklama ürünleri ilginizi çekmiş olabilir. Bu ilgiyle birlikte fırsatlardan da yararlanmak ve girişimcilik ruhunuzun açığa çıkmasıyla Bağımsız Temsilci olmaya karar vermiş olabilirsiniz. QNET’e referans bularak üye oldunuz diyelim, satın alma ve diğer işlemleri nasıl yapacağınıza dair adım adım neler mi yapacaksınız? Buyurunuz yazımıza!

Satın alma işlemi için Sanal ofisinizin ‘Temsilci Girişi’ bölümünden TK ile başlayan üyelik numaranızı ve şifrenizi girerek giriş yaptıktan sonra, “Şimdi Alışveriş Yap” kısmından alışveriş sayfanıza erişebilir ve bu kısımdan alışveriş yapabilirsiniz.

Temsilci girişi

imdi alışveriş yap

Puanlarımı nasıl görüyorum?

Puanlarınızı sanal ofisinizde yer alan “BV Counter” kısmından haftalık görüntüleyebilirsiniz.  Bu kısımda görüntülemek istediğiniz hafta, yılı ve TC kısmını seçtikten sonra “Göster” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu kısımda seçtiğiniz haftaya göre BV alışlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

bv sayacı

Puanlarımı nasıl hesaplıyorum?

Puanlarınızı Soyağacınıza girerek hesaplayabilirsiniz. Burada sizin sağ ve sol tarafınızdaki puanları görebilirsiniz.

Soyağacınıza Sanal Ofisinizin aşağıdaki kısmından görüntüleyebilirsiniz.

BV Hesaplama

Komisyon kazancımı nasıl görüntülerim?

Komisyon kazancınızı görüntülemek için Sanal ofisinizden Komisyon Sayacınıza girebilir, haftayı seçerek haftalık kazancınızı görüntüleyebilirsiniz.

komisyonlar

Nasıl Seviyemi ilerletebilirim?

Mevcut seviyenizden bir sonraki seviyeye geçmek için yapmanız gerekenleri görebileceğiniz yer Seviye Gösterge Panosudur. Bu panoya Sanal ofisinizdeki “Benim Etkinliğim ve Benim Performansım” bölümünden giriş yapabilirsiniz.

benim etkinliğim qnet

Aşağıda Silver Star Seviyesinde olan bir üyenin Gold star seviyesine geçmesi için gereken gereksinimleri sanal ofisindeki Seviye İlerleme tablosunda görüntülediği örnek tablo mevcuttur.

Rank Advancement

Diğer Yazılarımız İçin: Neden QNET?

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz