Cumartesi, Mart 25, 2023

HomePure Nova İle İlgili Sizden Gelenler

Sadece ve sadece QNET’ten temin edebileceğiniz HomePure Nova 9 aşamalı su arıtma filtremiz ile ilgili sizden gelen yorumlar bizi oldukça mutlu etti. Musluk suyunu 9 aşamlı ve 35+ UltraTech Filtre teknolojisiyle filtreleyen bu ürünümüzle ilgili sizden gelen yorumları neden paylaşmayalım dedik!

Buyurunuz sizden gelen yorumlara;

Serap Akdağ

Serap Akdağ 

Vücudumuzun büyük bir bölümünü su oluşturuyor. Bir beslenme uzmanı ve diyetisyen olarak iyi bir sağlık ve zindelik için ilk üzerinde durduğum konu, içtiğimiz suyun temiz ve kaliteli olmasıdır.

Home Pure’un lezzetli, yumuşak ve taze su sağlamasının yanı sıra benim en çok etkilendiğim tarafı “Pi Suyu” üretmesidir. Pi suyu, bilim insanları tarafından “yaşayan su” olarak tanımlanıyor ve insan vücudundaki sıvıya en yakın sudur.

Bu, vücudumuz için mucizevi bir şey aslında. Vücudun bağışıklık sistemini güçlendirip denge mekanizmasına yardımcı oluyor. Ve ayrıca oksidasyonu engelliyor. Bununla beraber içtiğimiz suyun alkali olması vücut için çok önemli. Kanımızdaki asitlik arttığında, yani PH 7’nin altına düştüğünde vücudun asit – baz dengesi bozulduğu için hastalanıyoruz. Ve vücudun asitliğini gün içerisinde arttıran su kirliliği, hava kirliliği, stres ve asidik besinler gibi birçok etmen var.

Dengeyi sağlamak için en basitinden ortalama 2 litre HomePure Nova ile arıtılmış su tüketmek yeterli olacaktır. HomePure Nova’nın arıtmış olduğu suyun PH’ı 9 – 9,5 aralığında olup asitlik cetvelinde mavi renktedir. Son olarak biz aslında yediğimiz içtiğimiz şeyiz. Her gün Pi Suyu tüketmek sağlığımıza olumlu katkı sağlayacaktır.

Davut Özbek

 davut Ozbek

HomePure Nova Su Arıtma Sistemi’nin arıttığı suyu içmek büyük keyif. İnsan su içerken lezzet hisseder mi? Ben bu cihazla tanışmadan önce bu soruyu duysam, “ne saçma” derdim ama HomePure Nova’nın arıttığı su ile suyun lezzetine vardım ve kesinlikle tavsiye ederim.

Murtaza Rahimi

 Murtaza RAHIMI

HomePure Nova çok pratik bir alet. Her yere kolaylıkla taşınır. İşiniz mi var, şehir dışına mı gidiyorsunuz, kolaylıkla bu cihazı yanınızda götürüp musluğa bağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ne elektriğe ihtiyacınız var, ne servise!

Selim Karagöz

Selim Karagöz

Kaliteli suyun tadını HomePure Nova ile tanıştıktan sonra daha rahat anlıyorum. Gelişmiş LED Göstergesi sayesinde cihaz çok daha kolay anlaşılıyor ve servise gerek kalmadan, filtre ömrü mü azaldı, anlıyorum. Pili mi bitmeye yakın, anlıyorum. Kullanımı çok kolay. Şiddetle tavsiye ederim.

Vedat Sağın

 Vedat Sağın

NSF (Ulusal Hıfzısıhha Vakfı) Sertifikası’na sahip olan HomePure Nova’nın kalitesi bu belgeyle perçinlenmiştir. Ben de güvenebileceğim suyu bu cihaz sayesinde içiyorum.

Wahid Al Hamad

 wahid al hamad

HomePure Nova ürünü benim için çok özel. Aileniz ve sevdikleriniz için sağlıklı su sağlar ve çok önemli günlük gereksinimlerdendir.

Suyu 9 aşamada arındırır. Kullanımı kolaydır ve elektriksiz çalışır.

Diğer Yazılarımız İçin: HomePure Nova LED Göstergeleri Size Ne Anlatmak İstiyor?

spot_img
Related news

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz