Salı, Mart 28, 2023

Network Marketing Sektörüne Girerken Sorulacak 3 Soru

Sektörle tanıştırmak için bağımsız temsilci adaylarını davet etmeniz bu işin doğasında var. Davet olmadan, adayların kendileri için böylesi bir fırsatı bilmesi mümkün değil. Sunum olmadan sizi ve sektörü tanımaları da mümkün değil.

Yani… Davet ve sunumla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Network Marketing Hakkında Ne Hissediyorsunuz?

Bazen insanlar Network Marketing sektöründe olduklarını biraz çekinerek söylerler. Bu konuyla ilgili bilgisi olmayanlara sektörü tanıtırken güven eksikliği hissedip zorlanırlar. Fakat Eric Worre’nin sözünü hatırlamak her şeyi kolaylaştırır.

“Network marketing mükemmel değildir ama daha iyidir.”

Eğer Network Marketing sektöründe olmaktan çekiniyorsanız, bu hislerinizin üstüne gitmeniz gerekir. Daha fazla eğitim alın ve çekingenliğinizin üstesinden gelin.

Şirketinizin Yapısı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Şirketinizi ve ödeme planınızı nasıl daha iyi açıklarsanız, potansiyel bağımsız temsilci adaylarının da bu fırsat hakkında bilgisi o kadar iyi olur. Eğer şirketiniz ve ödeme planıyla ilgili bilgi vermek hakkında kendinize güvenmezseniz, bu güvensizliğiniz karşınızdaki insanlara yansır. Bu da olumsuz anlamda işinizi etkiler.

Ürünleriniz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Ürünlerinizi kullanıyor musunuz? Ürünlerin ardındaki teknoloji hakkında bilginiz var mı? Ürünlerinizin elçisi misiniz?

Eğer bu sorulara “Hayır” cevabını veriyorsanız, insanların size güvenip, sizi takip edebileceğini düşünmemelisiniz. Sattığınız ürünleri tanımalı, kullanmalı, bilmelisiniz.

Diğer Yazılarımız İçin: Networker İle Kurumsal Çalışanın 5 Farkı

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz