Pazartesi, Mart 27, 2023

Networkerların Avengers Endgame’den Öğreneceği 5 Şey

Avengers (ve QNET) takipçileri, Avengers: Endgame’i izlemişsinizdir. Eğer QNET işinizi kurmak ile çok meşgulseniz izlememiş olabilirsiniz. Eğer izlemediniz ve izlemeyi planlıyorsanız hoş geldiniz yazımıza!

Avengers: Endgame konusunda bilgisi olmayanlar için açıklarsak, bu, Marvel çizgi karakterlerin yer aldığı bir Amerikan kahramanlık filmidir.

Bu film, bu yıl en çok beklenen ve 2019 yılının en büyükleri arasında olması beklenen bir yapıt. Bu yazıyı yazarak kelimenin tam anlamıyla hayatımızı riske atıyoruz ancak film boyunca düşükdük, önemli noktaları siz QNET ailesi ile paylaşmak bizi mutlu edecek.

İşte networkerların Avenger Endgame’den öğrenebilecekler 5 nokta. Sizden de gelecek fikirleri duymak için sabırsızlanıyoruz. Yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

  1. Gerçekleşene Kadar İmkansızdır

Ant Man, Kara Dul ve Kaptan Amerika’nın Tony Stark’ı görmeye gitmesini ve zaman makinesi fikirlerini hatırlayın. Thanos’un yol açtığı sorunların olmamasını sağlayacak bir fikir. Tony’nin ilk tepkisi bu fikri görmezden gelmek ve bunun işe yaramayacağı ile ilgili fikir üstüne fikir üretmesiydi. Fakat ilk düşüncesi bunun imkansızlığı yönünde olmasına rağmen bunu açık fikirlilikle kabul etti. Sonunda imkansızın mümkün hale geldiği görüldü.

Aynı şekilde QNET işi için de konuşabiliriz. Takımınızdakiler fikir ve imkanla ilgili bilgi verirken, siz bunun imkansız olduğunu düşünseniz bile açık görüşle hareket edin. İşin nasıl yürümeyeceğinden ziyade nasıl ilerleyeceği hakkında düşünseniz siz kârlı çıkarsınız. Bir plan yapın ve bunu sıkıca uygulayın. Vazgeçmeyin. Sonunda dünyayı Thanos’tan olmasa bile fırsatlara önem vermeyen insanları değiştirerek kurtarabilirsiniz.

2. Başarısızlık sürecin bir parçasıdır – yolculuğa saygı duyun

Ant Man’in bebekliğe döndüğü, sonra 12 yaşında olduğu, daha sonra yaşlandığı anlar – doğru olarak Ant – Man’in dönmesinden önce değil miydi? Başarı kazanmadan önce birçok başarısızlık yaşandı. Sürece güvenin, yolculuğa saygı duyun, denemeye devam edin, hayal ettiğiniz yerde olacaksınız.

Networker olarak birçok reddedilmeyle, hatta size gülenlerle arkadaşlığınızın bozulmasıyla bile karşılaşabilirsiniz. Bu sürecin bir parçasıdır. Orada kalın ve neden orada olduğunuzu neden devam ettiğinizi düşünüp asla vazgeçmeyin.

Avengers Endgame takeaways for networkers 2Photo credit: MooNam StockPhoto / Shutterstock.com

3.   Takım çalışması, takım çalışması, takım çalışması

Oyunun sonunda kalan parçalar her zamankinden daha fazla. Thanos’un ordusuna bakın! Demir Adam, Kaptan Amerika veya Kaptan Marvel dünyayı tek başına kurtaramaz. Doktor Strange’in portal açması ve tüm Avengersleri toplayıp görevi tamamlaması lazım. Herkesin kendi çağında başardığı ve birbirlerine yardım ederek başarıyı yükselttiği görülüyor. Bunları tek başınıza yapamazsınız.

QNET işi takım çalışmasına dayalıdır. Diğerlerine yardım etmek, başarının anahtarıdır. Takımınızı mümkün olduğunca iyi şekilde eğitin. Katılabildiğiniz kadar çok eğitime birlikte katılın. Birlikte çalışın, birbirinizi motive edin ve birlikte başarın.

4. İyimserlik Başarı İçin Gereklidir

Avengers Endgame takeaways for networkers 1

Photo credit: Hethers / Shutterstock.com

Her zaman “bu iş olacak, her şey çok güzel olacak, biz bunu birlikte başaracağız” diyen kişi siz olun. Kaptan Amerika’nın “Bu hayatımızın kavgası ve biz kazanacağız” dediği anı hatırlayın. Diğerleri bunun hayal olduğunu düşünse de sonunda bu sözleri gerçek oldu. Kaybedeceğinizi bildiğiniz bir mücadeleye girmenin anlamı yok. Kazanacağınıza inanırsanız, yolu yarılamışsınız demektir.

5.   Kahramanlar da herhangi birileri gibi kendilerine iyi bakmaya ihtiyaç duyar…

Thor gibi fit birisinin fazla kilo alıp form kaybettiğini düşünün! QNET’in “Yaşanacak Bir Hayat” mottosunu düşünüp ona göre hareket etmenin önemi işte burada açığa çıkıyor. Kahramanlar için bile istisnası olmaz bu durumun.

Siz ürünlerinizin ürünüsünüz. Ürünlerinizle ilgili yorum yapın, kullanın. Ne kadar meşgul olursanız olun, günlük olarak ürünlerimizi kullanın. Bu, sizin işiniz için de önemli olacak!

Diğer Yazılarımız İçin: Networkerların Kafes Filminden Öğreneceği 5 Şey

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz