Salı, Mart 21, 2023

QNET Hakkındaki Gerçek

Dünyanın En büyük Doğrudan Satış Şirketlerinden Biri İle İlgili Detaylar

  • QNET, global olarak milyonlarda temsilciye hizmet veren, dünyada hızla büyüyen, Asya’nın lider doğrudan satış firmalarındandır.
  • Doğrudan Satış Şirketleri ve Piramit Yapılar
  • QNET ile tanışma: Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri
  • Girişim fırsatı, sürdürülebilir satış modeli
  • Yaşanacak Bir Hayat, bizim mottomuz – her zaman
  • QNET’in temel değerleri, Doğruluk, Özen, Destek ve Liderlik olarak işine, ürünlerine ve toplumsal katkısına yansımaktadır.
  • Spora katkısı da bulunan QNET, Manchester City Futbol Kulübü’nün (MCFC)’nin ve Afrika Futbol Konfederasyonu’nun (CAF) Resmi Doğrudan Satış Sponsoru olmaktadır.

QNET: Globalde milyonlarca temsilciye hizmet verir

1 v malaysia 2019 grand opening

Dünya Doğrudan Satış Derneği verilerine (WFDSA) göre Dünya Doğrudan Satış rakamı 2018 yılında 192.9 milyar dolardı. 2017 yılında doğrudan satış sektörü büyüklüğü 190.6 milyar dolarken 2018 yılında %1.2 artış oldu. Global satış gücü de rekor bir büyümeyle 2017 yılından sonra %1.6 artışla 118.4 milyon insana ulaşarak global olarak doğrudan satış sektörüne katılımlarıyla sonuçlandı.

Doğrudan Satış Şirketleri ve Piramit Yapılar  

Doğrudan satış sektörünün katlanarak büyümesine rağmen, meşru doğrudan satış şirketlerinin, piramit yapılar ve dolandırıcılarla ilişkilendirilmesi, sektörün yanlış anlaşılmasına neden olmaktadır.

Yani, doğrudan satış nedir? Doğrudan satış veya network marketing ürün ve hizmetleri perakende fiyatına direkt olarak tüketicilere evlerinde veya herhangi bir mekanda satışıyla gerçekleşmektedir. Bu satış yöntemi, büyük ölçüde kulaktan kulağa yapılan yönlendirmelerden kaynaklanmaktadır. Doğrudan satış şirketlerinin sattığı ürünler şirkete özgüdür ve alışveriş merkezleri ya da mağazalarda genelde bulunamazlar.

Neredeyse bir yüzyıl boyunca, doğrudan satış sektörü, birebir iş modelinin işe yaradığını göstermiştir.

QNET İle Tanışma: Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri

QNET, 1998 yılında Asya’da kurulup, saat ve takılardan tatillere, kişisel bakım ve güzellik ürünlerinden ev ve yaşam ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren, doğrudan satış ve e-ticareti birleştiren firmadır. QNET ürünleri, insanların yaşam kalitelerini artırmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmaktadır.

QNET, yatırım şeması değildir, kazancın tek yolu ürün satışından gerçekleşmektedir. Temsilci olup, ürünleri kullanarak beğendiğinizde, yorumlarınızı diğer kişilerle de paylaşıp satışınıza göre kazanç sağlarsınız.  QNET ödeme planı kullanır ve e-ticaret portalında bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Girişim fırsatı, sürdürülebilir satış modeli 

Diğer işler gibi, meşru doğrudan satış, çok katmanlı pazarlama (MLM) hızlı zengin olma yapısı değildir. Başarılı olmak için çok çalışmak, sabırlı olmak, kendinizi adamak ve hedef odaklı olmak gerekir. QNET network marketing yöntemi, geleneksel işlerdeki gibi yüksek meblağ ile işe başlama maliyetini azaltır. Başarınız, sarf ettiğiniz çabayla doğru orantılıdır. Elbette meşru olmayan yapılar dışarıda bulunurken, QNET sürdürülebilir iş modeli olarak şeffaflığa önem vermektedir.

Ek olarak, QNET işi, maaşa dayanan bir iş fırsatı değildir. Temsilcilerimiz şirketin maaşlı çalışanları değildir. Potansiyel temsilciler, iş sunumlarına, ürün eğitim programlarına katılır ve bu işin onlar için uygun olup olmadığına karar vererek serbest çalışır.

Çalışma koşulları değiştikçe, insanlar alternatif kaynaklar arayıp, kendi işinin patronu olmak istiyor. QNET network marketing’in teklifleri:

  • Kişisel gelişim
  • Gelişen sektörde rol alma
  • Ekonomiye kadın girişimciliğinin katkısı

Şirketin yoğun eğitim programları ve iş geliştirme toplantıları bu iş fırsatından en iyi şekilde yararlanmanız için organize edilir. Eğitimler boyunca İlkeler ve Prosedürlerimizden, iş modelinden ve etik iş pratiklerinden bahsedilir.

Yaşanacak Bir Hayat, bizim mottomuz – her zaman 

Yirmi yıldan fazla olan varlığıyla QNET her zaman müşterilerinin önceliğini korudu. Bizi temsil eden iş sahipleri ve ürünlerimizin kalitesine güvenen çok değer verdiğimiz müşterilerimiz bizim onları düşündüğümüzü ve değer verdiğimizi bilmeliler.

QNET’te hak edilen, yaşanacak bir hayatın geçirilmesi mottomuzdur. Bu nedenle yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olan ürünler sunmaya odaklanıyoruz. QNET, insanların kişisel gelişimlerine, aileleriyle ve arkadaşlarıyla iletişimlerinin kuvvetlenmesine, çocuklarının geleceğinin güveni için plan yapmalarına odaklanır. Biz buna “Yaşanacak Bir Hayat” diyoruz.

“Yaşanacak Bir Hayat” felsefesi üzerine, QNET ürün ve hizmetleri için uluslararası uzmanlar en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyor. 20 seneden uzun bir süredir yüzbinlerce müşteri QNET ürün, iş ve hizmetlerinden yararlandı.

QNET’in temel değerleri, Doğruluk, Özen, Destek ve Liderlik olarak işine, ürünlerine ve toplumsal katkısına yansımaktadır.

QNET büyükada

 QNET’in sosyo ekonomik dezavantajlı yerel toplulukları destekleyen bir yapısı vardır. Sosyal Sorumluluk çalışmaları kapsamında RYTHM (Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir) felsefesiyle organizasyonlarla, vakıflarla çalışıyoruz. Bu bağlamda Istanbul Maratonu’nda Koruncuk Vakfı yararına koştuk, Viranşehir okulunu ziyarette bulunduk, TEGV ile işbirlikleri gerçekleştirdik…

Ek olarak, uzun dönemli projelerle toplumsal dönüşümü sağlamayı amaç ediniyoruz.

Spora katkısı da bulunan QNET, Manchester City Futbol Kulübü’nün (MCFC)’nin ve Afrika Futbol Konfederasyonu’nun (CAF) Resmi Doğrudan Satış Sponsoru olmaktadır.

7 qnet manchester city partnership 1

QNET MCFC resmi partnerliği – Spor insanları bir araya getiren güçlü bağlardandır.  QNET, insanları spor gibi bir güçle ortak bir hedef etrafında bir araya geldiğinin bilincinde. QNET, markaya sporun ve futbolun katkısının da farkında. Bu yüzden futbol sponsorluğunu seçti. Takım çalışması, çok çalışmak, kendini adamak, açık görüşlülük, kararlılık, başarı sevgisi gibi spordaki unsurlar QNET’in iş yapısına da çok uyuyor.   QNET, 2014 yılından beri Manchester City Futbol Kulübü’nün resmi Doğrudan Satış Partneri olmakta ve üç büyük Afrika Kulübü Şampiyonlar Liginin de sponsoru olmaktadır.

Kurumsal aile olurken, QNET kültürel zenginliği destekler.

Diğer Yazılarımız İçin: Network Liderleri Reddedilmeyle Nasıl Başa Çıktı?

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz