Salı, Haziran 6, 2023

QNET, MANCHESTER CITY SPONSORLUĞUNU 5 YIL DAHA UZATTI!

Son iki yıldır İngiliz Premier Ligi’nin şampiyonu Manchester City’e 2014 yılından bu yana resmi doğrudan satış sponsoru olan QNET, anlaşmasını 5 yıl daha uzattı. 2018 yılında Manchester City Kadın Futbol takımına da sponsor olan QNET, sporu ve sporcuyu desteklemeye devam ediyor.

Doğrudan satış sektöründe yüzlerce ülkede faaliyet gösteren ve ‘Dünyaya değer katmak için kendini geliştir’ felsefesi ile hareket eden QNET, gerçekleştirdiği sponsorluk projeleriyle adından söz ettiriyor. Spora, sporcuya ve özellikle de sosyal sorumluluk projelerine önem veren QNET, 2014 yılından beri devam ettirdiği Manchester City Spor Kulübü’nün resmi doğrudan satış sponsorluğunu 2019 yılı itibariyle 5 sene daha uzattı.

QNETCity saatlerine büyük ilgi!

QNET Global CEO Malou Caluza; “Manchester City sponsorluğumuzu uzattığımız için çok heyecanlıyız. Geçen sene aynı zamanda Kadın Futbol takımına da sponsor olduk. Bu, iki marka arasında harika ilişkilerin devamı ve iki tarafın da başarıyı meydan okuyarak tatması ve devam ettirmesi anlamına geliyor. Gerçekleştirdiğimiz sponsorluk çalışmaları sonucunda QNET saat ustaları ile QNETCity Saat serisini hazırladık, serimiz sporseverler tarafından büyük ilgi gördü” dedi.

Manchester City Futbol Grubu Partnerliği Kıdemli Başkan Yardımcısı Damian Willoughby QNET sponsorluğu ile ilgili; “İş birliğimizi 5 sene daha kadar uzatmaktan dolayı gururluyuz. QNET ile birlikte büyüyecek ve başarılarımıza katkı sağlayacağız. İngiliz Premier Ligi’nde heyecanlı bir sezona başlarken hem lokal hem global taraftarlarla bir araya gelmekten dolayı heyecanlıyız” şeklinde konuştu.

Diğer Yazılarımız İçin: Yeni Maç Arkadaşınız

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz