Cuma, Haziran 2, 2023

QNET Nasıl Bir Şirkettir?

QNET; 18 yaşını geçmiş, ek gelir kazanmak isteyen tüm girişimcileri 21 yıldır destekleyen, dünyanın önde gelen doğrudan satış firmalarındandır. Geliştirdiği ürünlerle farklı pazarlara kaliteli, inovatif ve özgün ürünler sağlayarak bağımsız temsilcilere istihdam sağlar. QNET’in kurulduğu günden itibaren amaçları arasında dünyaya değer katmak ve yaşam kalitesini artırmaya yardımcı ürünler sunmaktır..

QNET temelini; büyük bir lider, yardımsever ve aktivist olan Mahatma Gandhi’nin RYTHM felsefesinden alır. QNET’in “Dünyaya değer katmak için kendini geliştir.” öğretisi; başarılı olmak için başkalarının başarılı olmasını sağlama anlayışıyla kendini gösteriyor.

Doğrudan Satış

Doğrudan satış, şirketlerin ürünlerini alternatif kanallarla direkt son kullanıcıya dağıtmasını sağlayan bir pazarlama biçimidir. Bu gelir modelinde bağımsız temsilciler, herhangi bir mekana bağlı olmadan, arzu ettikleri herhangi bir ortamda tüketiciyle ürünü buluşturarak pazarlama yapabilirler.

Her an her yerden kazanmayı mümkün kılan network marketingdeki doğrudan satış olanakları, bağımsız temsilcilere çalışmalarıyla doğru orantılı olarak büyüme imkanı sunar.

Profesyonel pazarlama; şirketin en güçlü yönlerinden biridir. QNET tarafından bağımsız temsilciler için hazırlanan eğitimlerin yanında sektöre yönelik tavsiyeler, profesyonel pazarlama için materyaller, kendini yaptığı işe adayan müşteri destek departmanı… gibi destekleyici birçok unsur bulunur.

qnet blog4

QNET Çalışma Sistemi

QNET’in iş modeline göre 18 yaşını doldurmuş her girişimci bağımsız temsilci olabilir. Böylece QNET ailesine katılan tüm bağımsız temsilciler güvenle kendi işini kurmuş ve ekonomisine katkı sağlamış olur. Bu çalışma modelinde, eğitim düzeyi, inancı, cinsiyeti fark etmeksizin herkes yer alabilir. Bu sektörde herkes eşit şartlara sahiptir. Gereken deneyimi iş yaptıkça kazanıyor olmak, QNET’in genç girişimcilere sağladığı avantajlardan sadece biridir.

2010 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan QNET’in 100’den fazla ülkede milyonlarca temsilcisi bulunuyor. Ev hanımları, çalıştığı halde ek gelire ihtiyaç duyan kişiler, öğrenciler, emekliler… Herkes QNET sayesinde zamanını tamamen kendisinin yönettiği, dilediği yerden çalışabileceği kısacası o hep hayalini kurduğu işe sahip olabiliyor.

QNET, bağımsız temsilcileriyle; şıklığın tamamlayıcısı Bernhard H. Mayer saatleri, cilt bakımı için Physio Radiance ürünleri, doğa dostu HomePure Nova su arıtma filtreleri gibi ürünleri tüketiciyle buluşuyor. QNET, e-ticaret ile doğrudan satışı birleştiriyor.

qnet blog3

Çevreye ve İnsana Değer Verir

QNET Türkiye, 2018 yılı itibariyle başladığı, Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Kız Futbol Takımı’na ve öncesinde Erkek Voleybol takımına sponsorluk gerçekleştirmiştir. Çevre temizliği için etkinlikler düzenliyor, eşit şartlarda eğitim hakkını destelemek için Koruncuk Vakfı ile iş birliği yapıyor. Tüm etnik ve kültürel farklılıklara kucak açan binlerce kişiden oluşan QNET ailesinin bir ferdi olmak isteyen herkes için QNET kapılarını sonuna dek açıyor.

qnet blog2

Diğer yazılarımız için; QNET Ailesi Çevre Temizliğinde

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz