Salı, Haziran 6, 2023

Normalleşme Sürecinde Eğitim Aksamasın

Mart ayı ortasından beri bizi evlerimize kapatan virüsle mücadelede başarılı sonuçlar elde ettik. Haziran ayı itibariyle de normalleşme sürecine başladık.

QNET ailesi olarak biz de Covid-19’un getirdiği sosyal izolasyon döneminde işimizi evlerimize taşıdık. Haziran ayı itibariyle başlayan normalleşme sürecine biz de uyduk ve ofislerimize döndük. Yeni normal sürecimizde biz de merkez ofisimizden işlerimizi yürütmeye başladık. Sosyal mesafeyi ve gerekli önlemleri koruyarak merkez ofisten çalışmaya devam ediyoruz.

Evde yaşam günlerinde kendimizi belirsizliğe teslim etmemek için endişeyi geride bırakarak eğitime odaklandık. Yeni normal sürecinde de bunu aksatmadan devam etmeliyiz. Bugün kendinize yapacağımız her yatırım yarın sizi bir adım önce çıkartacaktır.

“Eğitim, meyvenin kendisi değil, bilgi ağacından meyve toplamaya yarayan bir merdivendir.” Bernard Shaw

Sizi yarına taşıyacak merdiven olan qLearn normalleşme sürecinde de eğitimlerine devam ediyor.

Öğrenmenin “Yeri” Yoktur

Geride bıraktığımız aylar bize yazısız bir kuralı daha kanıtladı: Öğrenmenin yeri yoktur. Bir şeyler öğrenebilmek, kavrayabilmek ve sorgulayabilmek için fiziki bir sınıf ortamına ihtiyacımız yok. Bugün, öğrenmek için sadece internet ve mobil cihazın olması yeter.

Eğitiminizi sürdürmek isterseniz qLearn yanınızda.

qLearn platformunda başta Türkçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere çeşitli dillerde kurslar bulunur. Eğitimler video dersler dışında multimedya içeriklerle öğrenme işlemini destekler.

qLearn’ün her yerden erişim olanağı ile öğrenme süreciniz aksamaz. Android ve IOS işlemcili telefonlar için geliştirilen qLearn mobil uygulamasıyla dersleriniz kesintiye uğramaz.

Hedefini Yüksek Tutanlar İçin

qLearn’ün kursları hedefini yüksek tutanlar için sınırsız bir kaynaktır. Eğitimler, girişimcilerin kafasındaki soruları yanıtlar, iş kurma konusundaki planlarını netleştirir, gerekli donanımları almalarını sağlar. Böylece girişimciler, iş hayatına girdikleri zaman liderlik özelliklerini kolayca sergiler. Hedefinizi yüksek tutmaktan korkmayın. qLearn ile hedefinize doğru ilerleyin.

Etkili Kararlar Almadan Önce Eğitimini Alın

qLearn İşletme Yönetimi eğitimi ile işinizi yönetirken nasıl kararlar almanız gerektiğini, işinizi yönetmenin inceliklerini öğrenin. Proje yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, yöneticinin rolünün anlaşılması gibi kilit noktalar hakkında bilgi sahibi olun. Bu kurs sayesinde çalışan ağınızı daha iyi kurabilir ve işinizi daha etkin şekilde yönetebilirsiniz.

Atik Yönetim Kursu ile Yönetim Biçimlerinin Farkında Olun

Yöneticilik konumu daima zordur. Ancak değişen dünya şartlarıyla yöneticilik zorlukla değil, farklı düşünme ve uygulama ile tanımlanıyor. Atik yönetim kursu ile yönetim becerilerine dair güncel bilgileri alın. Yönetimin ofis dışı halini öğrenin. Doğru geri bildirim şekli ile kriz yönetimi kabus olmaktan çıksın.

Normalleşme sürecinde eğitim qLearn ile sürsün.

 

Diğer yazılarımız için; Yeni Normalde Zamanı Yakalayın!

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz