Salı, Mart 21, 2023

Qbreaks ile Eşsiz Tatil Deneyimi Gerçek Oluyor

Son yıllarda iş hayatının yoğunlaşması, yeni iş alanlarının oluşması, mesai kavramının değişmesi tatil anlayışımızı da değiştirdi. Yaşam koşullarımızla birlikte hayata bakış açımızın farklı yöne evrilmesi, yeni nesil tatil anlayışını oluşturdu. Şüphesiz bunun temelini hayat kalitemizi arttırmak oluşturuyor.

İnsanların yaşam kalitelerini arttırmak için hizmet veren, girişimciliği güçlendirerek desteklemek için doğrudan satış sektöründe yer alan QNET, Qbreaks konaklama seçenekleriyle tatil anlayışınıza yepyeni bir soluk getiriyor.

Rutine Kısa Bir Mola: Qbreaks

İş yoğunluğu, çocuğun okulu, günlük rutinlerin temposu, şehir hayatı… Harika bir tatil ile tazelenmek için sayısız sebep bulabiliriz. Havalar da ısınınca şehir hayatı tatile olan özlemimizi artırmaya başlar. Güneşlenmeye, denizin rahatlatıcı etkisiyle buluşmaya, güzelce dinlenmeye duyduğumuz ihtiyacı her geçen gün daha fazla hissederiz.

Qbreaks; Fethiye, Bodrum, Marmaris ve Antalya, Bursa, Pamukkale ve hatta Tayland ve Malezya’daki seçili otellerde hak ettiğimiz tatili bizlere sunuyor. Mayıs ve Ekim Keyfi, Kış Güneşi, Yaz Güneşi konaklama seçenekleriyle her mevsim tatil anlayışına cevap vererek, sayısız hayali gerçeğe dönüştürüyor.

Her Mevsim Tatil

Tatiller genellikle belirli bir dönemi kapsıyor olsa da aslında sadece yazın yapılmıyor ve 2 yıl içinde tatilinizi kullanabilme hakkınız var. Artık Qbreaks ile her mevsim tatil en avantajlı seçenekleri sunuluyor. Qbreaks Kış Güneşi, kışın ortasında, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında kalabalıklardan uzaklaşmak isteyenlere, her mevsim seyahat etmeyi ve farklı lokasyonlarda tatil yapmayı sevenlere unutulmaz anlar sunuyor.

Yeni nesil tatil anlayışında sadece otelde konaklamak yer almıyor. Tatil beldelerinde evlerde konaklamak, gidilen yerin kültürünü, yaşam alışkanlıklarını tanıma alternatiflerini de öne çıkıyor. Qbreaks bir tatilde aradığınız her şeyi sizin adınıza düşünüyor ve sunduğu konaklama türlerinde farklı alternatiflere de yer veriyor. Ayrıca bu tatil anlayışında, seyahate çıkmanın belli bir zamanı bulunmuyor. Qbreaks yaz kış fark etmeksizin hayata mola vermek istediğimiz zaman bavulları hazırlayıp yola çıkma fikrini destekliyor. Sonbahar ve ilkbaharda oteller henüz dolmadan, yoğun sıcaklara maruz kalmadan, kalabalık olmadan birkaç günlük kaçamak yapma fikri aklından çıkmayanlar için ekim ve mayıs aylarında her beğeniye uygun önerisiyle dikkat çekiyor.

Aile ile yapılan tatilleri önemseyenler, yazın tadı en sevdiğim arkadaş grubumla çıkar diyenler için Qbreaks Yaz Güneşi konaklama paketi ile sizi bekliyor. Antalya, Bodrum, Marmaris gibi gözde tatil beldeleri yazın tadını çıkartmak için mükemmel fırsatlarla dolu.

Ayrıca e-Mağazamızda bulunan her konaklama ürünün üzerine tıklayarak detaylı bilgileri, şehir ve tesis seçenekleri ve ürünün sunduğu olanaklarına ulaşabilirsiniz. Eğer QBreaks tatil seçeneklerinden birini satın aldıysanız tüm ayrıntılı bilgilere ‘’Sanal Ofisi’nize’’ giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Tatilden Ne Bekliyorsak Bir Fazlası

Bazıları tüm tatilini tembellik edip dinlenerek bazıları da yepyeni yerler keşfetmek için durmaksızın gezerek, henüz deneyimlemediği ne varsa kısacık vaktine sığdırarak tempoyla geçirir. Qbreaks tatilden beklediklerimizin bir fazlasını veriyor. Yüzme havuzu, spa, sauna, hamam, egzersiz ekipmanlarının yanında canlı müzik, lezzetli yemeklerle dolu restoranlar ve daha birçok avantajıyla her günümüzü birbirinden farklı deneyimlerle geçirmemize imkân sağlıyor.

 

Diğer bloglarımıza göz atın: Evde Pratik ve Doğal Bakımla Cildinizi Yaza Hazırlayın 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz