Cuma, Haziran 2, 2023

Brook & Blaze ile Gözler Üzerinizde Olsun

Takıları sever misiniz? Sevmeyenimiz pek azdır. Peki, neye göre seçersiniz? Nelere dikkat edersiniz? Modaya mı uyarsınız yoksa kendi modanızı mı yaratırsınız?

Son zamanlarda modanın tanımı da değişti. Artık moda belirli kalıplarla giyinmek veya şık olmaya çalışmak değil de ufak ayrıntılarla kendi tarzımızı oluşturmak haline geldi. Değişen moda anlayışında tabii ki takıların da rolü değişti. Eskiden yardımcı eleman görevi görüyorken şimdi başrol onların oldu.

Şüphesiz ki şıklığımızı tamamlayan, bizim karakterimizi yansıtan takılar kombinimizin en önemli parçası. Başrole gelmelerinin de temelinde bu yatıyor. Dolayısıyla onları seçerken özen göstermeyi ihmal etmemeliyiz.

Artık biz de en şık kombinlerin olmazsa olmazı Brook & Blaze takıları ile kendi modamızı yaratabiliriz. Ametist ve zirkon taşları kullanılarak özenle tasarlanan QNET Brook & Blaze’in her bir parçasıyla şıklığımızı kolayca tamamlayabiliriz.

Takıları Seçerken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Çanta takarken, elbise denerken, ayakkabı alırken her ayrıntısına dikkat ediyoruz. Takı seçerken de üzerinde durmamız gereken ayrıntılar var. Çünkü ayrıntılar her zaman büyük farklar yaratır.

Öncelikle takıları iyi tanımalıyız. Özelliklerini bilmemiz onlara karşı bakış açımızı değiştirir. Örneğin, Brook & Blaze takılarındaki ametist detayını gözden kaçırmamalıyız. Neden mi? Çünkü ametist, doğal şifalı taşlardan biridir. Mor rengini içindeki demirden alır. Vücuttaki negatif enerjiyi emdiği ve ruhu sakinleştirdiği bilinir. Kolye, bileklik ve küpeden oluşan bu set içimizdeki gücü ortaya çıkartmamıza yardımcı olur.

Bir diğer ayrıntı da vücudumuzu tanımakla ilgilidir. Çünkü takılar da kıyafetler gibi üzerimizde iyi durmayabilir. Ya da başka bir forma dönüştürünce daha şık durabilir. Bunların hepsini vücudumuz belirler. Dolayısıyla vücudumuzu tanımak şıklığa giden yolda önemli bir adımdır.

Sıralamada bir diğer madde takının kıyafete uygunluğudur. Örneğin; Brook & Blaze takı setinin tarzımızı yansıtması için ona eşlik edecek kıyafeti iyi seçmemiz gerekir. Boğazlı bir elbise kolyeyi yeterince göstermeyebilir veya uzun kollu bir gömlek bileklikle uyum sağlayamayabilir.

Gelelim dikkat etmemiz gereken son noktaya. Hepimizin göz ardı ettiği ama en önemli ayrıntıya yani saç modeline. QNET Brook & Blaze seti gibi kolye, küpe ve bilezikten oluşan set takacaksak saçımızın kısa veya toplu olması gerekir. Özellikle topuzla küpeler daha belirgin olur. Böylece birbiriyle takım halinde olan küpe ve bilezik de ışıltınızı daha güzel yansıtır.

İşte bu kadar. Hepsi uygulaması çok basit ve gözleri bize çevirecek olan adımlar.

 

Diğer yazılarımız için;  Evde Pratik ve Doğal Bakımla Cildinizi Yaza Hazırlayın!

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz