Cuma, Haziran 2, 2023

Derin ve Sağlıklı Nefes Alma Zamanı

Son yıllarda sakinleştirici sporlara olan ilgi arttı. Bu artışın sebebi olarak, uzun saatler boyunca kapalı ortamlarda çalışmak, kaliteli nefes alamamak ve dolaylı olarak gergin ve stresli hissetmek gösterildi.

Havasız ortamların, hava kirliliğinin, kaliteli nefes alamayışımızın çeşitli hastalıklara sebep olduğu ortada. Son yaşadığımız corona virüs salgını da bunun doğruluğunu ispatladı. Damlacık yoluyla bulaşarak solunum zorluğuna ve neticesinde de binlerce ölüme yol açtı.

Hal böyle olunca sağlığımız bu denli tehdit altındayken derin ve sağlıklı nefes almanın ihtiyaçtan öte olduğu anlaşıldı. Özellikle riski grubundaki alerjik rahatsızlıkları olanlar bu tür durumlar dolayısıyla daha da zorlandı. Spor ve nefes egzersizlerinin dışında diğer taraftan temiz havayı evde taşımanın yolları arandı. QNet, sürdürülebilir temiz hava için AirPure Zayn’ı üretti.

Sınıfındakilerden Çok Farklı

Söz konusu sağlığımız olduğu için birçok şeyde ince eleyip sık dokuyoruz. Temiz hava filtreleri için de bu böyle. Filtre seçerken havayı ne kadar temizlediği ve bize nasıl bir hijyen sunduğunu göz önünde bulunduruyoruz. Piyasadaki birçok ürünle AirPure Zayn’ı karşılaştırdığımızda, onun farkını açıkça ortaya koyduğunu görüyoruz. Havayı 5 farklı aşamadan geçirip filtreliyor. İçinde bulunduğu ortamdaki havayı polen, bakteri ve çeşitli hava yoluyla bulaşan tüm virüslerden arındırıyor.

Güvenilir

İsviçre’de geliştirilip Güney Kore’de üretilen QNet AirPure Zayn Avrupa Alerji Merkezi Araştırma Vakfı (ECARF) tarafından test edilip onaylandı. Yapımında en iyi malzemelerin kullanıldığı üründe, kalite kontrol alanında da en yüksek standartlar takip edildi. Bu gelişmelerin takip edildiği ürünün tasarımı Dünya Entelektüel Mülkiyet Kurumu (WIPO) tarafından koruma altına alındı.

QNet AirPure Zayn En Temiz Havayı Veriyor

AirPure Zayn 5 aşamalı filtresinin, HEPA ve UV ışığının dışında elektrostatik film filtrelerine de sahip. Elektrostatik film filtreleri sayesinde AirPure Zayn küf ve toz zerrelerini, karbonmonoksit gibi zehirli gazları etkisiz hale getirir. Havada bulunan, gözle görülmeyen bütün virüs ve bakterileri temizler, %99 oranında temiz bir hava verir.

36 metrekarelik bir kapsama alanı bulunan AirPure Zayn, mutfakta yemek yaparken birbirine karışan kötü kokuları da temizler.

Gece seviyesi, gün içinde kullanıma uygun seviye ve yoğun ortamlar için hızlı seviye olmak üzere üç farklı seviyede çalışabilir. Yerleşik hassas sensörüyle hava kalitesini ölçerek hız seviyesini buna göre ayarlar. Uykunun tadını çıkartmak için de ışık yoğunluğunun en az olduğu ve en sessiz çalıştığı seviye çalıştırılması önerilir.

Dokunmatik ekran göstergesi, çocuk kilidi işlevi ve HPP+ filtre kartuşu değişim göstergesi ile kullanımı oldukça kolaydır.

Diğer bloglarımıza da göz atın: AirPure Zayn’ın Piyasadaki Diğer Tüm Hava Temizleyicilerden Daha Üstün Olmasının Sebepleri

 

Diğer yazılarımız için; AirPure Zayn’in Piyasadaki Diğer Tüm Hava Temizleyicilerden Daha Üstün Olmasının Sebepleri 

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz