Cuma, Haziran 2, 2023

Herkesin Aklındaki O Soru: Su Arıtma Cihazları Güvenli mi?

Son zamanlarda çevre kirliliği, su kaynaklarının tükenmesi, doğal yaşamın tehdit altında olması derken dünya çeşitli türde tehditlerle baş başa kaldı. Bütün bunlar devam ederken bir yandan da oluşabilecek felaketlerin önüne geçmek adına birtakım bilinçlendirme ve tasarruf çalışmaları yapıldı.

Uzun zamandan beri hayatımızın içinde olan su arıtma cihazları ve filtrelerine olan talep arttı. Çünkü su arıtma cihazları, özellikle mutfakta büyük su tasarrufu sağlıyordu. Ancak ortada büyük bir sorun vardı. Yoğun talep karşısında ürünlerin yanında replika ürünlerde piyasada yer almaya başladı. Tüketici aynı zamanda sağlıksız da olan bu sahte ürünlerle karşılaşınca cihazlar hakkında yanlış görüşlere kapıldı.

Gerçek ve Sahte Ayrımı Nedir?

Çoğu tüketicinin temiz ve kaliteli suya olan erişimini sahte cihazlar engelledi. Peki bu durumun önüne nasıl geçmeli? Öncelikle ürünün gerçek olup olmadığının tespiti yapılmalı. Su arıtma cihazlarında gerçek ve sahte ürünlerin ayrılmasında çok temel bir fark bulunur. Sahte ürünler sertifikasız ürünlerdir. Gerçek su arıtma cihazlarının ise uluslararası kalitede ve güvenilir olduğunu kanıtlayan belgeleri, sertifikaları vardır.

Dokuz Aşamalı Filtreleme Sistemi

QNet suyun geleceğini korumak için HomePure Nova’yı üretti. Suyu 9 aşamadan geçiren HomePure Nova, temiz ve en kaliteli suya erişimi sağlar. Kurulumu ya da çalışması için elektriğe ihtiyaç duymaz, çevre dostudur.

HomePure Nova Suyu Şu Aşamalardan Geçirir:

  • Tortu filtresi ile sudaki katkı maddelerinin ayrıştırır,
  • Bakteri önleyici karbon tozuyla bakteri oluşumunun engeller,
  • Japonya’dan gelen mercan kumun sayesinde suyun PH derecesinin ayarlar,
  • Uzak kızılötesi ışın toplarının gözle görülmeyen moleküllerin tespit eder,
  • Bakteri önleyici silver-lite taşıyla bakterilerin çoğalmasının önüne geçer,
  • Yüksek performanslı etkin karbon blok filtre ile kötü koku ve tadın ortadan kaldırılır,
  • 35+ ultratech fiber membran özelliği ile filtreleme işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

Gerçek ve Sertifikalı Cihaz QNet HomePure Nova

Doğrudan satış sektöründe uzun yıllardır yer alan QNet, temiz ve kaliteli içme suyuna kavuşmak ve suyu arıtmak için sertifikalı ürün sunar. HomePure Nova, küresel insan sağlığını korumak için 1944 yılında kurulan NSF International tarafından onaylıdır. NSF/ANSI 42, NSF/ANSI 53, NSF/ANSI 401 sertifikalarıyla güvenirliliği ve temiz su verdiği kanıtlanmıştır. QNet HomePure Nova, Su Kalitesi Derneği (WQA) tarafından onaylanan dünyanın ilk ultrafiltrasyon su filtresidir.

Neden HomePure Nova?

Qnet HomePure Nova, sağlıklı ve temiz suya güvenle erişim sağlar. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolaydır. Arıttığı su minerallerle zenginleştirilmiştir. Suyu arıtarak sağlık için gerekli olan pi suyuna dönüştürür. Kullanıcı dostudur. Elektriksiz çalıştığı için enerji tasarrufu sağlar.

Temiz suya erişmek ve sağlıklı yaşamak için QNet HomePure Nova’yı tercih edin.

 

Diğer yazılarımız için; AirPure Zayn’in Piyasadaki Diğer Tüm Hava Temizleyicilerden Daha Üstün Olmasının Sebepleri 

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz