Pazartesi, Mart 27, 2023

QNet Fırsatı ve Bu Kadar Harika Olan Nedir?

Durgunluğa karşı dayanıklılık gösteren QNet fırsatı, özellikle dünya çapında görülen COVID-19 pandemisinin neden olduğu olağanüstü ekonomik zamanlarda hafife alacağınız bir şey değildir. Sektörde 21 yılı aşkın bir süredir gelişen doğrudan satış şirketi olarak QNet’i seçmek, ekonomik krizlerle ve şimdi bir de pandemi nedeniyle, sizin ve sevdikleriniz için verebileceğiniz en iyi mantıklı karardır. QNet, sadece ek gelir arıyorsanız mükemmel bir seçim değil, aynı zamanda hayatınız için tüm vizyonlarınızı gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız yaptığınız seçimdir. Peki, QNet hakkında bu kadar harika olan ne?

Doğrudan Satış Hakkında Neden Düşünmeliyim?

Doğrudan satış sektörü, 118 milyondan fazla bağımsız temsilciden oluşan küresel bir satış gücü ile küresel ekonomik durum ne olursa olsun gelişmeye devam ederek 193 milyar dolarlık bir sektör haline geldi. Her yıl büyümeye devam eden endüstrilerden biridir ve küçük işletmeleri ve girişimcilik ruhunu desteklemek için harika bir yoldur. Fakat yalnızca bizim söylediklerimize bakmayın. Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) tarafından oluşturulan küresel statik hakkında her şeyi okuyun ve kendiniz görün.

QNet Nedir?

Gündelik yaşamınıza bütünsel olarak değer katmak için oluşturulan e-ticaret tabanlı doğrudan satış fırsatını kaliteli ürün ve hizmetler ile sunuyoruz. İçinizdeki girişimci ruhu ortaya çıkarmak, kendi patronunuz olmak, işinizi büyütmek, sınıfının en iyisi ürünlerle hayatınızı geliştirmeniz, sıkı çalışmanızla ve sadakatinizle tanınmanız için bir şans. Dahası, siz öldükten sonra dahi, ailenizin emeğinizin faydalarından yararlanmasını sağlayan sayılı şirketlerden biridir. Tüm bunlar, yardıma muhtaç topluluklara geri vermenizi sağlayan, Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir (RYTHM) felsefesi aracılığıyla bir hizmet temeline dayanmaktadır.

Bilimsel Olarak Tasarlanmış Kaliteli Ürünler

Sağlıktan ev ve yaşama, kişisel bakım ve güzellikten eğitime, tatilden teknolojiye ve hatta lüks saat ve takılara kadar sayısız kategorideki ürünlerle, her ürün özenle tasarlanarak küresel doğrudan satış topluluklarının en özel ihtiyaçlarını karşılıyor.

QNet Sağlık ve Bakım Ürünleri’nin yanı sıra QNet Ev ve Yaşam Ürünleri, bilimsel danışma kurulumuzla birlikte tasarlanır ve bağımsız olarak onaylanır, böylece ürünlerimiz ailenizin gelişmesine yardımcı olan küresel akredite teknolojisiyle yerel kaynaklı en kaliteli malzemelerden üretilir, aynı zamanda onları güvende tutar.

QNet Saatler ve Takılar, 150 yıllık aile mirası Bernhard H. Mayer® markası tarafından yapılan el işi ürünlerdir. Lüks ve zarafeti yeniden tanımlamakla birlikte severek takacağınız el yapımı parçalar ile tutkunuzu yansıtabilirsiniz.

QNet Tatil ve seyahat paketleri ile QNet Kişisel Bakım ürünleri, tüm zamanlarını QNet hedefleri üzerinde çalışarak geçiren değerli Bağımsız Temsilcilerimizin kendi bakım hedeflerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bağımsız Temsilcilerimizin hayallerinin peşinde asla durmadan koşarken, kendilerine mümkün olan en iyi şekilde bakmaları için bir yol yarattık.

QNet Eğitim ürünümüz, Network Pazarlamacılarının hareket halindeyken doğrudan satış yolculuğuna yardımcı olmak için tasarlanmış kullanıcı dostu bir uygulama ve müfredat aracılığıyla bilgi edinmeleri için tasarlanmıştır.

Sizin İçin Çalışan Basit Kazanç Planı

QNet Kazanç Planı, QNet’in başarısının ve 21 yılı aşkın süredir başarılı olmamızın anahtarıdır. Referans, tekrarla, yüksel ve korunun çok basit bir formülüne dayanır. Sizi düşünerek, ürün ve hizmetlerimizi satıp yönlendirdiğiniz için ödüllendirilebileceğiniz ve aynı zamanda başkalarına da bunu yapma yetkisi verebileceğiniz dinamik ve kusursuz bir plan. Achievers’ Club aracılığıyla, diğer doğrudan satış endüstrisindekilerden farklı olarak başarılarınızı, sadakatinizi ve sıkı çalışmanızı, ulaşılabilir bir ilerleme planı ile kutluyoruz.

#QNetPRO ile Profesyonel Pazarlama

Profesyonel doğrudan satışın ön saflarında yer almak için, bir topluluk olarak yaşam boyu #QNetPRO ve etik bağımsız bir temsilci olmayı taahhüt ediyoruz. İşimizi en yüksek standartlarda yürütmek için şeffaflık taahhüdümüzdür. Bizim açımızdan bu taahhüt, QNetPRO eğitimlerini, resmî İlke ve Prosedürler ve katı Etik Kurallarımızı içerir. Aslında katı önlemler almamızın nedeni, bu kurallara aykırı davranışlarda bulunan insanlar ve mesleki suistimallerdir.

QNet Topluluğu

Biraz taraflı olarak karşılanabiliriz, ancak işteki en iyi Bağımsız Temsilcilere sahibiz. Aslında, bir grup temsilciden daha fazlasıyız, biz bir aileyiz. Güçlü topluluğumuz, “Yeter artık” diyen ve hayatlarını kontrol altına almak için inanç sıçraması yaşayan insanlarla doludur. Topluluğumuzun gerçekte ne kadar küresel ve sıkı sıkıya bağlı olduğunu görmek için sadece yıllık doğrudan satış toplantımız olan V-Con’a bakmanız yeterli.

Küresel Destek Merkezi

Akredite çok dilli müşteri hizmetleri merkezimiz olan QNet Global Destek Merkezi veya GSC’nin yardımıyla dünyanın neresinde olursanız olun kaliteli müşteri desteği alacaksınız. Hizmetlerimiz ayrıca İngilizce dışında, Hintçe, Arapça, Kantonca, Fransızca, Bahasa Endonezya, Mandarin, Bahasa Malayca, Farsça, Rusça, Tamilce ve Türkçe dahil 12 dilde mevcuttur. Ayrıca QNet GSC’yi +603 7949 8288 ve [email protected] adresinden istediğiniz yerden arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

Küresel Spor Sponsorluğu

Harika spor sponsorluklarımızdan da bahsetmeden QNet hakkında konuşamayız. 2014’ten beri Manchester City Futbol Kulübü’nün Resmi Doğrudan Satış Ortağıyız ve ortaklığımız her zamankinden daha güçlü. Ortak değerleri ve felsefeleri paylaşıyoruz ve birlikte, ayrıcalıklı olmayan arka plandan gelen çocukların Manchester City personeli ve eğitmenleri ile Manchester’da iki haftalık bir atölyeye katılmalarına izin veren bir QNet-City Dil Okulu programı yürütüyoruz.

Yerel sporları canlandırma taahhüdümüzü gösteren QNet, Malezya Hokey Konfederasyonu’nun ortağı ve aynı zamanda Confédération Africaine De Football Club (CAF) Programının Resmi Doğrudan Satış Ortağıdır. Buna Total CAF Şampiyonlar Ligi’nin yanı sıra Total CAF Süper Kupası sponsorluğu da dahildir.

Muhteşem Onur Listemiz

QNet Fırsatının neden bu kadar büyük olduğuna hala ikna olmadıysanız, sektör üyeliklerimize bir göz atın. Malezya, Singapur, Endonezya, BAE ve Filipinler Doğrudan Satış Derneklerine üye olmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca Business Ethics Institute of Malaysia ve Digital Commerce Association of the Philippines üyesiyiz. QNet ayrıca Hong Kong Health Food Association, Health and Supplements Industry Associations of Singapore, Health and Dietary Supplements Association of the Philippines üyesidir.

Kalp Ritmimiz- RYTHM

QNet’i bu kadar büyük bir doğrudan satış fırsatı haline getiren her şeyden önemlisi, RYTHM- Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir temel değerimizdir. Tek bir aile olarak taahhüdümüz, çalıştığımız topluluklara geri vermektir. Bunu, uluslararası kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, çalışan ve Bağımsız Temsilci gönüllülüğü ve toplum hizmeti ile stratejik ortaklıklar yoluyla yapıyoruz.

Kendi patronunuz olmak, aileniz için hayallerinizi gerçekleştirmenin gerçek bir yolunu bulmak için durgunluğa dayanıklı bir fırsat arıyorsanız, QNet Fırsatı denemeye değer. Bizi diğer doğrudan satış şirketlerinden öne çıkaran tüm nedenlere bakın ve neden bize şans vermeniz gerektiğini görün. Zaten QNet ailemizin bir parçasıysanız, bize QNet’i neden sevdiğiniz ve herkesin bize katılması gerektiğini düşündüğünüz hakkında bir yorum bırakın. Bu yazıyı tüm arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

 

Diğer yazılarımız için; Başarı Hikayeleri: Network Lideri Sachin Gupta

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz