Perşembe, Mart 23, 2023

Tatilinizi Ertelemeyin: Q-breaks

Geçtiğimiz kış ayıyla birlikte tüm dünyayı etkileyen çeşitli engeller ve kısıtlamalar yaşadık. Sağlığımızı tehdit eden virüs salgını sebebiyle birçok şeyi en iyi ihtimalle erteledik veya rafa kaldırdık. Bunların başında da bütün sene özlemle beklenen yaz tatilleri geliyor.

Salgın tamamen bitmemiş olsa da normalleşme sürecinde sosyal mesafemizi koruyarak ve gerekli tedbirleri alarak biraz nefes almak için hala tatil yapma imkânımız var. QNET, içi rahat bir şekilde tatile çıkmak isteyenlere Q-breaks’i sunuyor. Hem de avantajlı fiyatlarıyla!

Farklı Bir Tatil Deneyimi

Bulunduğunuz yerden uzaklaşmak ve rutin hayatınıza kısa bir mola vermek isterseniz yeni nesil tatil deneyimi tam da size göre. Antalya, Bodrum, Marmaris başta olmak üzere farklı lokasyonlarda konaklayabilir ve güneşin tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Detaylı bilgiyi, e-mağazamız üzerinden alabilirsiniz.

E-mağazamızdaki konaklama ürünlerinin üzerine tıklayarak şehir ve tesis detaylarına da ulaşabilirsiniz. Buradan sadece ayrıntılı bilgilere değil; ürünün sunduğu olanaklara da erişebilirsiniz. Satın aldığınız Q-breaks tatil seçenekleri hakkındaki bilgilere de sanal ofise giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Yeni Nesil Tatil Anlayışı

Yeni nesil tatil deneyimi, sezon fark etmeksizin tatile çıkabilmek anlamına geliyor. Değişen yaşam koşullarına bağlı olarak tatiller, çoğu zaman ihtiyaçtan fazlasını karşılamıyor. Ancak Q-breaks, bunların dışına çıkıp ihtiyaçtan fazlasını sunuyor.

Tatilin Kontrolü Sizde

Salgın dolayısıyla çoğumuzun kafasında muhtemel aynı sorular dönüyor. Ancak uzmanlar, kişisel önlemlerin arttırılması ve sosyal mesafenin korunmasını şart koşarak tatil yapılabileceğini dile getiriyor. Oteller, halka açık yerlerin tehdit oluşturduğu düşünülünce akıllara korkutucu bir senaryo geliyor. Fakat Q-breaks bünyesinde bulunan tatil modellerinde tüm kurallar A’dan Z’ye göz edilerek hazırlanıyor. Size de geriye doğru şartlar altında tatilin keyfini çıkararak, bütün bir senenin yükünü üzerinizden atmak kalıyor.

4 Mevsim Tatil Fırsatı

Q-breaks ile Fethiye, Bodrum, Marmaris, Antalya, Bursa, Pamukkale; hatta Tayland ve Malezya’daki seçili otellerde ister Ekim, Kasım, Aralık aylarında isterseniz de Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında yoğun gündeme ara verebilirsiniz.

Kişiye Özel Tatil Olanağı

Q-breaks’in sunduğu tatilde oteller yetkililerce yapılmış denetimlerden başarıyla geçmiş durumda. Yine de otelde konaklamak istemeyenler için tatil beldelerinde ayrı seçenekler de bulunuyor. Kişiye özel konaklama seçenekleri, sosyal mesafe kurallarını üst düzeyde tutmayı sağlıyor. Yani diğer bir tabirle tatilin kontrolü tamamen sizin elinizde oluyor.

Tatil Bir Tık Uzağınızda

Tatilde aradığınız her neyse Q-breaks’te bulmak mümkün. Konaklama ürününde yer alan bazı tesislerde yüzme havuzu, spa, sauna, hamam bulunurken bazılarında yer alan canlı müzik keyfi, farklı lezzetlerde yemekleri tadacağınız restoranlar ve oyun alanları gibi  avantajlar sayesinde unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz…

E-mağazamızı ziyaret ederek tesisinizde hangi imkânların bulunduğunu öğrenebilir, aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

 

Diğer yazılarımız için; Herkesin Aklındaki O Soru: Su Arıtma Cihazları Güvenli Mi?

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz