Pazartesi, Mart 27, 2023

Bağımsız Temsilcilerin Merak Ettiği Tüm Sorular Yanıt Buluyor!

Doğrudan satış sektöründe yer alan QNET, bağımsız temsilcileri ile birlikte büyüyor. Dilediği yerden ve mesai sınırı olmadan çalışarak kendi işini kuran bağımsız temsilcileri 21 yıldır her daim destekliyor.

2010 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan QNET’in bugün 100’den fazla ülkede milyonlarca bağımsız temsilcisi ve müşterisi bulunuyor. Tam zamanlı çalışan girişimciler, ek gelire ihtiyacı olanlar, öğrenciler veya emekliler, kısacası kendi işini kurmaya ve başarıya inanan 18 yaşından büyük herkes QNET ile hayallerindeki işe kavuşabiliyor.

Bağımsız temsilciler QNET ile birlikte doğrudan satış sektörüne adım attıkları andan itibaren istediği desteği dilediği zaman bulabiliyor. Bu sayede QNET’e ve işleyişe dair akıllarında soru kalmıyor.

Bağımsız Temsilci Ekranı Nedir? Neler Bulunur?

Her QNET temsilcisinin bir bağımsız temsilci ekranı bulunur. Diğer ismiyle sanal bir ofisleri vardır ve bu ekrandan birçok şeyi takip edebilir. Sadece temsilcilere özel BT numarası ve şifresiyle giriş yapmaları mümkündür. Bağımsız temsilci bu ekrandan kişisel bilgilerini, komisyon geçmişini, e-kart bilgilerini, ödeme planını, ürün sipariş durumunu, işlem geçmişi gibi bilgileri rahatlıkla görebilir.

Bağımsız Temsilci Ekranı Nasıl Kullanılır?

Kullanımı son derece kolay bu ekrana Temsilci Girişi sekmesinden BT kimlik numarası (TK numarası) ve şifre ile giriş yapılabilir.

Banka Bilgisi Güncelleme

Bağımsız temsilci, QNET’e kayıt olurken ödeme ve harcama vb. işlemler için banka bilgileri tanımlar. Zaman içinde bu bilgiler kart kayıpları, banka değiştirme, kart yenileme gibi sebeplerle güncelliğini yitirebilir. Güncel banka bilgilerini BT ekranından kontrol edebilir. Sana ofiste Benim Profilim başlığı altında bulunan Banka Bilgisi Güncelleme sekmesinden banka bilgilerini güncelleyebilir.

Banka bilgisi güncellendiği takdirde sistemlerdeki güncellemeyi sağlaması için [email protected] adresine de e-mail gönderilmelidir.

E-Voucher Uzatma

Bağımsız temsilci, alışverişinin sonucunda aldığı E-Voucher’ı uzatmak isteyebilir. Bunu da sanal ofis ekranından Benim Araçlarım başlığı altındaki E-Voucher Uzat sekmesinden kolayca yapabilir.

E-Mail /Adres Güncelleme

Aynı banka bilgilerinde olduğu gibi, bağımsız temsilciler kayıt olurken e-mail ve güncel adres bilgisi belirtirler. Sipariş oluşturdukları ürünleri alabilmeleri için adres belirtmeleri ve bu adresin güncelliğini koruması gerekir. Kayıt olurken belirtilen adresten farklı bir yere taşınması durumunda istedikleri zaman sanal ofiste Benim Profilim başlığından değiştirebilir ve kontrol edebilir.

Q-Hesap Bilgisi

Sanal ofisten gerçekleştirilebilen bir diğer işlem de Q-hesap bilgilerine erişmektir. Bağımsız temsilci Q-hesabına erişmek isterse Benim Q-hesabım başlığını kullanarak erişebilir.

E-Kart Uzatma

Bağımsız temsilci e-Kart uzatma hakkını kullanmak isterse Benim Araçlarım başlığı altında bulunan E-kart Uzatma sekmesinden işlemini yapabilir.

QNET bağımsız temsilcileri akıllarındaki bütün sorulara cevap bulmak için [email protected] e-mail adresine yazarak rahatlıkla cevap bulabilirler.

 

Diğer yazılarımız için: Network Lideri Yasir Khamis ile Başarının Anlamı Üzerine

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz