Perşembe, Mart 23, 2023

Başarılı QNET Temsilcilerimizden Girişimciler İçin En İyi İpuçları

Başarılı temsilcilerimizin tavsiyelerini dinlemekten ziyade girişimciler için ipuçları almanın daha iyi bir yolu var mı? Bu yazıda, özellikle doğrudan satış sektöründeki BT’ler olmak üzere girişimciler için bize ipuçları veren başarılı QNET  distribütörlerimizden en unutulmaz alıntıları derledik. Alıntılar aynı zamanda sıkı çalışma, bağlılık, sadakat ve engellerin üstesinden gelme hakkında derslerle doludur.

İşte favori QNET ailesi üyelerinizden bulabileceğiniz alıntılar.

“Büyük hayallerinizi bulduğunuzda, kendinizi bulacaksınız. Bu gerçekleştiğinde, günde 15 veya 20 potansiyel müşteriye ulaşabileceğinizi göreceksiniz”- Network Lideri Dr Hossam Ibraheem.

“Network pazarlamada unutamadığım an, Downline’larımın (Alt Sıra) Max Out’a ulaştığını görmekti”- Network Lideri Mohammad Kakri.

“Bu benim hayatım. Sorumluluğu üstlenip işimizi kuracağım”- Network Lideri Sathi Senathirajah.

“Kendinizi %100 verebileceğiniz kararını verin”- Chief Pathman Senathirajah.

“Neye ulaşmak istediğinizi bildiğinizde, başarılı olmak için kendinizi nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz.” – Network Lideri Dauren Issabayev.

“Daima dürüst ve gerçekçi olun. Gerçek bir ilişki, güçlü bir ekibe sahip olmanın anahtarıdır.” – Network Lideri Manoj Narayanan.

“İşleri baskı altında yaparsanız, asla elinizden gelenin en iyisini yapamazsınız. Başarıya ulaşmadan önce, başarıya ulaşmanın tüm sürecinden keyif almanız gerekir. “- Network Lideri Sharfun Shaikh.

“Her hedef sizi Max Out’a götürebilir, ancak asıl soru Max Out yapmaya hazır olup olmadığınızdır”- Network Lideri Sachin Gupta.

Bu sizin yolculuğunuz. Bu sizin ve size inanan insanların geleceği için. Başarılı olmak için bir fırsat”- Network Lideri Mohannad Qais.

“Konuşma tarzınıza dikkat edin. Doğru bilgiler sağlayın ve basitleştirin.” – Network Lideri Ibrahim Ryweck.

“Çoğaltma, işimizin anahtarıdır. Takımınızın sunum yapmasını istiyorsanız, sunum yapmalısınız”- Network Lideri Marwan Talodi.

“Başarı, hayatları değiştirme vizyonumuzu nasıl gerçekleştirdiğinize bağlıdır. Bize hayatlarımızı değiştirmemiz için yeni bir yön verir.” – Network Lideri Dinesh Mathottathil.

“Değişim, sadece düşünerek gerçekleşmeyecek. Bunun için harekete geçmeniz gerekiyor”- Network Lideri David Sharma.

Girişimciler için aşağıdaki ipuçlarından hangisi sizin favoriniz? Günlük olarak ne tavsiye edersiniz? Yorumlarda bize bildirin.

 

Diğer yazılarımız için: Erkeklere Özel! Saat Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Kritik Noktalar

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz