Cumartesi, Mart 25, 2023

İlk Sanal V-Convention Connect’e 200.000 QNET Bağımsız Temsilcisi Katılım Sağladı

Bu yıl, hiçbir şeyin, küresel pandeminin bile bizi tek bir QNET ailesi olmaktan alıkoyamayacağının kanıtı olarak sanal bir V-Convention Connect’e ev sahipliği yaptık! İlk sanal V-Convention’ımızın, 50 ülkeden 200.000’den fazla katılımcısı vardı! Nasıl bir başarı ama!

QNET Yeni Normali Kucaklıyor

Sevgili Bağımsız Temsilci (BT)’lerimizi güvende tutarken, Covid-19 tarafından caydırılmamak için QNET, V-Convention’ı sanal hale getirmeye karar verdi. Bu, dünya çapında doğrudan satış temsilcileri için iki yılda bir yapılan Convention’un iptal edilmesine veya ertelenmesine gerek kalmadan fiilen devam ettiği anlamına geliyordu. Üç günlük # VCC2020, rekor sayıda katılımcısı ile büyük bir başarı sağladı. Aynı zamanda, V-Convention’ın 20 yıla damgasını vuracak harika bir yoldu!

İlk Sanal V-Convention Connect

Sevilen V-Convention’ı sanal ortama taşımak, dahiyane bir fikirdi. Bu, QNET BT’lerinin, böylesine büyük, insanın yaşamını değiştiren bir deneyimi kaçırmak yerine, güvenli evlerinden sürükleyici ve zenginleştirici bir deneyime tabi tutulduğu anlamına geliyordu. Üç günlük etkinlik, eğitim programları, ilham verici konuşmalar, ürün lansmanları ve QNET’ten network haberleri içeriyordu. Hepsinden öte, QNET Kazananlar (Achievers), sıkı çalışmaları ve kararlılıklarıyla tanınarak, başarı hikayeleri daha geniş kitlelerle paylaşıldı.

QNET CEO’su Malou Caluza, “Güvenli evlerinden katılım sağlayan dünya çapındaki katılımcılarımıza, bu benzeri görülmemiş erişimi başarıyla sağlamaktan büyük heyecan duyuyoruz. Etkinlik, 13 farklı dilde eş zamanlı çeviri sağlayan vtube adlı kendi yayın platformumuzda düzenlendi. V-Convention her zaman, küresel topluluğumuzun tek bir çatı altında bir araya gelip, şirket, ürünlerimiz ve işimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve tanıştıkları insanlardan ilham almak için bir yer olmuştur” dedi.

#VCC2020’de QNET CEO’su

Sanal olarak ilk kez düzenlenen V-Convention Connect hakkında konuşan QNET CEO’su, “Fiziksel etkinliğin enerjisini yansıtmak zor olsa da distribütörlerimizi motive etmek, eğitmek ve onlara unutmayacakları zengin bir dijital deneyim yaşatmak için bu üç günlük V-Convention’ı tasarladık. Bir V-Convention’da her zamankinden daha geniş bir kitleye ulaşmayı başardığımızı söylemekten heyecan duyuyorum! Bu pandemide olağanüstü bir direnç sergileyen ve yeni normale bu kadar çabuk uyum sağlayan distribütör ağımıza minnettarız.”

V-Convention Connect 2020’nin Öne Çıkanları

1) Olması Gereken Bir Saat

QNET ve Manchester City Futbol Kulübü arasındaki ortaklığın bir kutlaması olarak QNETCity Koleksiyonuna, sınırlı sayıda üretilen lüks yeni bir saat katıldı. 1894 olarak adlandırılan İsviçre saati, Manchester City’nin takım renklerini temsil eden obsidiyen mavi rengindedir. Saat aynı zamanda Manchester City Futbol Kulübü logosuna sahip olup, adını kuruluş yılından almıştır. Daha fazlası için eMağaza’nızı takip ediniz.

2) Son Teknoloji Cilt Bakımı

Physio Radiance, kaçırmak istemeyeceğiniz yeni bir sağlıklı yaşlanma cilt bakım serisini duyurdu. Bu seriyle ilgili daha fazla haber ve güncelleme için eMağaza’nızı takipte kalın.

3) HomePure Yeni Bir Üyeyi Ağırlıyor

QNET, HomePure markası ile Ev ve Yaşam kategorisinde ürün yelpazesine hava temizleyici Zayn’ı ekleyerek genişletti. Tüm ailenizin bakımı için heyecan uyandıran bir takım.

4) QNET 22 Yaşında!

Dünya çapında 200.000’den fazla katılımcıyla eşi benzeri olmayan bir doğum günü partisiydi. 22. yıldönümümüzü, önemli kilometre taşlarımıza bakarak ve geleceğe yönelik tüm hedeflerimiz için sabırsızlanarak kutladık.

 

Diğer yazılarımıza da göz atın: Dünden Bügüne QNET Tarihine Kazınan 22 Unutulmaz An

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz