Perşembe, Mart 23, 2023

QNET, 2020 MarCom Ödüllerinde İki Altın

QNET, bu yıl inanılmaz galibiyet serisine devam ederek 2020 MarCom Ödüllerinde sertifikalı bir ALTIN galibi oldu. Başımıza bir tüy daha ekleyerek, pazarlama ve iletişimdeki mükemmelliğimiz, yaratıcılığımız ve sıkı çalışmamızla tanınmaktan mutluluk duyuyoruz. Oluşturduğumuz her içerikte, BT’lerimizden ilham alıyor ve tüm farkı BUNUN yarattığına inanıyoruz

Düzinelerce ülkeden 6000’in üzerinde başvurudan iki altın ödül aldık. Pazarlama ve İletişim Uzmanları Derneği (AMCP) tarafından yönetilen MarCom Ödülleri’nin değerlendirme paneli, mükemmellik standardını belirleyen iletişim, reklamcılık, halkla ilişkiler ve dijital uzmanlardan oluşur. Alanın zirvesinde tanınmak QNET’in; AIG, Fidelity Investments, Indiana Wesleyan University, Morgan Stanley, NAACP, National University of Singapore, PepsiCo ve Qualcomm gibi sektörün bazı devleriyle aynı seviyede olduğu anlamına gelir.

2020 MarCom Awards uzman jürisinin değerlendirmesine göre QNET, bilgilendirici videomuz – QNET ve Doğrudan Satış: Girişimciliğin Geleceğinde Devrim ve böylece Bilgilendirici Video kategorisinde altın kazanıyor. Ayrıca Yazılı Medya kategorisinde hayranlarımızın gözdesi Aspire dergisi ikinci altın ödülümüzü getiriyor. Kazanan olarak, Altın Küre, Emmy, MTV ve Amerikan Müzik Ödülleri’nin yapımcıları tarafından hazırlanmış olan 2020 MarCom Ödülleri Heykelciği’ni alacağız.

Henüz izlemediyseniz, MarCom Ödüllerinde bize altın kazandıran QNET ve Doğrudan Satış videosuna göz atın. Küresel Covid-19 salgınının neden olduğu değişen bir dünya karşısında, QNET, gelişmekte olan girişimciler için benzersiz fırsatlar sağlama fırsatını buldu. Bu videoda, doğrudan satış işinin ne hakkında olduğunu öğrenebilir, QNET’in devrim niteliğindeki teklifleri ve QNET ürünleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ne için bekliyorsunuz? Şimdi videoyu izleyin!

2020 MarCom Ödüllerinde bir değil iki altın kazanmak, yüreğimize değer verdiğimiz bir başarıdır. En iyisinden başka hiçbir şeyi hak etmeyen BT’lerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bunu yapma çabalarımızın tanınması bizim için “dünya” anlamına gelir. Bu inanılmaz başarıyı kutlamak için bize katılın.

Diğer yazılarımız için: QNET’E Globee Awards® 2020’de Altın Ödül

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz