Cuma, Haziran 2, 2023

2020 Yılının En İyi 5 QNET YouTube Videosu

2020’nin en iyi 5 QNET YouTube videosunu izleyerek QNET’in nasıl mükemmel bir doğrudan satış fırsatı olduğundan, QNET VIP’lerimizin ürünlerimiz hakkında söylediklerine ve çok daha fazlasına kadar her şeyi öğrenin. Hareketli bir 2020’yi bitirmenin güzel bir yolunu arıyorsanız, işte burada.

QNET Achievers Club | Başarının Zirvesi

QNET’in yüksek performanslı liderleri, QNET’teki Rank Advancement sisteminden yararlanarak prestijli QNET Achievers Club’ın bir parçası olma şansını kazanır. Yaşamda bir kez özenle seçilmiş deneyimler içeren özel ayrıcalıklara sahip seçkin bir kulüp olan QNET, size Network (Ağ) Liderliği’ne erişimi de içeren gerçek bir VIP deneyimi sunar. Daha fazlasını öğrenmek için videoyu izleyin.

Chief Pathman’ın QNET Ailesi için çok önemli bir mesajı var!

QNETPRO taahhüdümüze uymak için Şef, QNET’in ihlallere ve profesyonel suistimallere karşı sıfır tolerans politikasını açıklıyor. Bu, herhangi bir yasadışı, yanıltıcı veya profesyonel olmayan eylemi desteklememeyi içerir.

QNet ve Doğrudan Satış: Girişimciliğin Geleceğinde Devrim

Girişimciliğin geleceğinden ve doğrudan satışta başarı için parlak fırsatlardan bahseden bu video, benzeri görülmemiş krizler ve ekonomik etkileri ışığında durgunluğa dayanıklı fırsatları öğretecek.

QNET’in uzmanları doğrudan satışı, anlaşılmayan kavramları ve doğru yöntemleri açıklıyorlar

Üç buçuk dakikadan biraz fazla bir sürede, bu QNET YouTube videosu size doğrudan satış hakkında bilmeniz gereken her şeyi, sektör hakkındaki yanlış kanıları ve QNET’te nasıl profesyonel bir distribütör olunacağını öğretecek.

QNET Diamond Star Sharfun Shaikh | Kazananlar Kulübü Yıldızları

Ultra özel QNET Kazananlar (Achievers) Kulübü üyesi olmanın nasıl bir şey olduğunu merak mı ediyorsunuz? QNET Diamond Star AVP Sharfun Shaikh, QNET Kazananı (Achiever) olarak para kazanamama deneyimlerini paylaşıyor. QNET Kazananı olarak sahneye çağrıldığında nasıl hissettiğini ve ilk Kazananlar Teşvik Gezisi’ndeki (Achievers ‘Incentive Trip) unutulmaz anlarını hatırlıyor. Ayrıca bu videoda, prestijli QNET Achievers ‘Club’a nasıl üye olunacağına dair ipuçlarını paylaşıyor.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz