Perşembe, Mart 23, 2023

2021 QNET Satış Takvimi ile Önünüzdeki Yılı Planlayın

2021 QNET Satış Takvimi çıktı, yani 2020’ye dönüp baktığınızda, 2021’i önceden planlayabilir ve başarınız için planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Yeni yılda satış haftalarınızın nasıl görüneceğini öğrenin ve QNET ile doğrudan satış yolculuğunuzdan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınıza dair fikirler düşünmeye başlayın.

2021 QNET Satış Takvimi

2021 QNET Sales Calendar 1 

Bu takvimde şunları görebilirsiniz:

  • Satış Haftası: Diğer doğrudan satış işlerinden farklı olarak, QNET haftalık olarak komisyon öder, bu da yılı satış haftalarına böldüğümüz anlamına gelir. 2021’de, QNET’te bir yılda 52 başarı fırsatını gösteren 52 haftamız var. Tipik olarak, bir satış haftası her Cumartesi 00:00 HKST(Hong Kong yerel saati)’de başlar ve her Cuma 23:59 HKST’de biter.
  • Satış Ayı: Bir takvimdeki normal bir aya çok yakın bir satış ayı, 4 veya 5 satış haftasını içerir. Bir QNET yılının 12 satış ayı vardır.
  • Kapsanan Satış Tarihleri: Bunlar, satış haftanıza dahil edilen kesin tarihleri gösterir, böylece başarılı bir 2021 öncesinde planlarken, kesin tarihlerle donanmış olursunuz.

2021 QNET Satış Takvimine önceden sahip olmanın, yeni yıl için planlarınızı başarıya ulaştırmanız için size ilham vereceğini umuyoruz. Yeni yıl için programlarınıza bir esneklik düzeyi eklemeyi unutmayın. 2020’den bir şey öğrendiysek, her zaman beklenmedik durumlara hazırlıklı olmak ve ne olursa olsun çözüm bulmaktır. Yeni yıl için hedeflerinizi tanımlamaya başlayın, basit tutun, ölçülebilir hale getirin ve 2021 QNET satış takvimini göz önünde bulundurarak planlayın. 2021 sarsıcı olacak. Zaten hissedebiliyoruz.

Diğer yazılarımız için: Doğrudan Satış İçin Girişimcilik Rehberi

 

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz