Perşembe, Mart 23, 2023

2021’de Başarı İçin Vermeniz Gereken Yeni Yıl Kararları

Yeni Yıl kararlarını benimseyerek 2021’de başarıya hazırlanmak sadece bir anahtardır. İşte 2021’de başarıya giden yolda ilerlemenize yardımcı olacak doğrudan satışçılar ve QNET Bağımsız Temsilcileri için sağlam Yeni Yıl kararlarının bir listesi.

Ziyaret Edin QNET İş Planı

QNET İş Planınızı Yeniden İnceleyin

İster birkaç yıldır yeni bir Bağımsız Temsilci olun ister QNET ailesinin bir parçası olun, iş planınızı oluşturmak her zaman akıllıca bir fikirdir. Sizin için işe yarayan, yaramayan şeyleri arayın ve 2021’deki başarı planlarınızı buna göre ayarlayın.

Becerilerinizi Yükseltin

Yeni bir beceri öğrenmek sizi daha kapsamlı bir doğrudan satışçı ve girişimci yapacaktır. Kendinizi geliştirebileceğinizi düşündüğünüz bir konuyla ilgili bir kursa katılın, ilham verici videolar izleyin, en sevdiğiniz rol modellerin kitaplarını veya blog gönderilerini okuyun ve hatta bir sonraki V-Convention’a katılmak için bir karar alın.

Sosyal Ağlarda Bulunun

Kendiniz için veya daha iyisi için işle ilgili bir sosyal medya hesabı oluşturun, mevcut sosyal medyanızı denetleyin ve ilgisini çekmek istediğiniz kitle için gönderdiğiniz içeriği optimize edin. Sosyal medya, potansiyel müşterilerle etkileşim kurmak, marka farkındalığını yaymak ve hatta benzer düşünen kişilerle bağlantı kurmak için en iyi yerdir.

Sağlığınızı İyileştirin

2020’den alınacak önemli bir ders varsa o da sağlığımızın fiziksel, zihinsel, duygusal, psikolojik olarak ne kadar önemli olduğuyla ilgilidir. Sürekli yorgun, stresli veya bitkinseniz başarılı olamazsınız. Sağlıklı beslenin, düzenli egzersiz yapın ve sevdiğiniz insanlarla sevdiğiniz şeyleri yaparak zaman geçirin.

Güncel Trendleri ve Olayları Takip Edin

2021’deki başarınız, haberlere ne kadar önem verdiğinize de bağlı olacaktır. Sizi sadece trendlerden haberdar etmekle kalmayacak, aynı zamanda girişimcilerle sohbet etmeye başlamanıza da yardımcı olacaktır. Ayrıca, işinizi geliştirmek için neler yapabileceğiniz konusunda size fikir verecek ve daha bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacaktır.

Topluma Geri Verin

RYTHM (Dünyaya Değer Katmak için Kendini Geliştir) kalbinizin derinliklerinde olmasına rağmen, gönüllü olmak veya düzenli olarak topluma geri vermek için bir plan yapın. Fark yaratma gücüne sahip olduğunuzu bilmek. Bu gücü insanlığın iyiliği için kullanmak, 2021’in nasıl sonuçlanacağını hayal edemiyor olsak bile, sizin için kolay bir kazanç.

Bir Akıl Hocası Bulun

Hayal ettiğiniz iş insanı olmanıza yardımcı olması için işi ve liderlik hakkında her şeyi bilen üst düzey bir doğrudan satışçı arayın. Doğrudan satış için sizi, mücadelelerinizi ve işi tanıyan bir akıl hocasına sahip olmak kadar değerli hiçbir şey yoktur. Size tavsiyelerde bulunmak ve işinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olmak için en uygun kişilerdir.

Neden Doğrudan Satışçı Olduğunuzu Hatırlayın

Bu yıl zorlu bir dönem de geçirseniz çok başarılı olsanız da ilk etapta neden QNET Bağımsız Temsilcisi olduğunuzu gerçekten anlayarak yeni yıla başlayın. Tutkunuz ve nedeniniz, yenilenen enerjiyle başarılı bir 2021’e doğru size rehberlik edecek.

Dünyanın dört bir yanındaki girişimciler ve doğrudan satışçılar bu yılki başarılarının üzerine inşa etmek için planlar yaparken, yeni yıl için hangi hedeflerimiz olduğunu düşünmeye başlamamızın zamanı geldi. Listeden birini veya tümünü seçin ve harika bir 2021 yaşayalım!

Diğer yazılarımız için: Physio Radiance: Öncü Cilt Bakım Koleksiyonumuz

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz