Salı, Mart 21, 2023

Evde Yüz Spa’sının Keyfini Çıkarmanın 3 Yolu

Dünya değişiyor ve bugün kadın da değişiyor. Besleyici bir anne, başarılı bir profesyonel, itici bir etki, hevesli bir sanatçı-bir kadın hemen hemen her türlü şapkayı giyebilir ve güzelliği ve zarafetiyle çıkarabilir. Sonuçta dünyayı başka kim yönetiyor?

Ancak bu birçok farklı rol ve özlemle birlikte cilt de dahil olmak üzere her yönden gençleşme ve yeniden şarj etme ihtiyacı doğar. Meşgul kadın için, bir klinik ziyareti planlamak ve yüzüne hak ettiği şımartmayı vermek için zaman bulmak çok zor olabilir.

Kadınların kendi evlerinin rahatlığında deneyebilecekleri cilt bakımı ritüellerinin olması iyi bir şeydir. Physio Radiance Visage+ yardımıyla, cildinizin sağlıklı olduğundan düzenli olarak emin olma alışkanlığını edinmek kolaydır. İşte bir kadının daha iyi cilt bakımı için ilk adımı olarak bugün deneyebileceği üç farklı yüz spa uygulaması:

Physio Radiance Visage+

1.Derin Temizlik (Deep Cleansing)

Süre: 3 dakika

Gerekli ürünler: Physio Radiance Visage+ ; Physio Radiance Visage Jel

Günlük olarak makyaj yapan tüm kadınlar şunu bilir: Sabun ve su yeterli değildir. Cildin kirli ve yağlı olmadığından; yüzün temiz olduğundan emin olmak için fazladan bir şeyler yapmanız önerilir.

 • Yüz ve boyun bölgesine bol miktarda Physio Radiance Visage+ Jel sürün.
 • Physio Radiance Visage+’yı açın ve kırmızı ışıkla Derin Temizlemeye ayarlayın. Aknesi olanlar için mavi ışığa ayarlayın. Hassas cilde sahip olanlar için sarıya ayarlayın.Lekeli cilde sahip olanlar için sarıya ayarlayın.
 • Cihazı çeneden başlayarak yanağa doğru küçük döndürme hareketleriyle yüzünüze ve boynunuza nazikçe kaydırın. Burun boyunca, alnınıza ve diğer taraflara doğru hareket edin.
 • Devam edin ve bu hareketi üç (3) dakika boyunca tekrarlayın.Her geçen dakika için cihaz bir kere sesli uyarı verecektir.
 • Yüzünüzü ılık suyla durulayın. Yüz mendili veya havluyla hafifçe kurulayın.

2.Nemlendirme ( Moisturising )

Süre: 3 dakika

Gerekli ürünler: İyi bir nemlendirici ( Boosting  essence Serum gibi) ; Physio Radiance Visage+

Nemlendirmenin sadece kuru cilde sahip olanlar için olduğu yaygın bir yanılgıdır. Bu kesinlikle yanlış! Aslında yağlı cilde sahip olanlar da ciltteki yağ üretimini düzenlemek için nemlendirmelidir.

Nemlendirmenin sırrı sizin için doğru ürünü bulmaktır. Su bazlı nemlendiriciler yağlı ciltler için daha iyi sonuç verebilir, ancak serumlar hala piyasadaki en iyisidir.

 • Yüz ve boyun bölgesine bol miktarda Boosting Serum veya başka bir nemlendirici sürün.
 • Physio Radiance Visage+’ı açın ve kırmızı ışıkla Nemlendirici’ye ayarlayın (veya aknesi olanlar için mavi ışığa ayarlayın; hassas cilde sahip olanlar için sarıya ayarlayın); lekeli cilde sahip olanlar için yeşile ayarlayın. Cihazı küçük döndürme hareketleriyle yüzünüzün ve boynunuzun etrafında nazikçe kaydırın.
 • Çeneden başlayın, yanağa, burun boyunca, alnınıza ve diğer taraflara doğru hareket edin.
 • Yüzün tamamı kaplanana kadar bu harekete devam edin. Üç (3) dakika boyunca tekrarlayın. Her geçen dakika için cihaz bir kere sesli uyarı verecektir.

3.Germe (Lifting)

Süre: 3 dakika

Gerekli ürünler: Boosting essence Serum; Physio Radiance Visage+ 

Evet, yüz germe her zaman bıçak altında yapılmaz. Yüzü doğal olarak kaldırmayı teşvik eden hareketler, kısıtlı bütçesi olan meşgul kadınlar için mevcuttur!

 • Yüz ve boyun bölgesine bol miktarda Boosting essence Serum Serum veya başka bir nemlendirici sürün.
 • Physio Radiance Visage+’ı açın ve kırmızı ışıkla Nemlendirici’ye ayarlayın (veya aknesi olanlar için mavi ışığa ayarlayın; hassas cilde sahip olanlar için sarıya ayarlayın, lekeli cilde sahip olanlar için yeşile ayarlayın).
 • Cihazı küçük döndürme hareketleriyle yüzünüzün ve boynunuzun etrafında nazikçe kaydırın. Alt dudak bölgenizden aşağıya çenenize doğru başlayın, sonra ağzınızın köşesinden çene hattınızdan şakak bölgenize doğru ilerleyin. Dışa doğru hareketlerle nazikçe masaj yapın.
 • Yüzün tamamı kaplanana kadar bu harekete devam edin. Üç (3) dakika boyunca tekrarlayın. Her geçen dakika için cihaz bir kere sesli uyarı verecektir.

Herhangi bir güzellik ritüelinin sırrının iki şey olduğunu unutmayın. Birincisi, bunu sürekli yapma alışkanlığı edinmektir. Diğeri, ne kadar meşgul olursanız olun hem içeride hem dışarıda kendinize iyi bakmanın önemli olduğunu daima akılda tutmaktır.

Physio Radiance Visage+ kullanımları hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz