Cumartesi, Mart 25, 2023

QNET, 2021 AVA Dijital Ödüllerinde Üç Kupa ve Bir Mansiyon Kazandı

QNET, son 2021 AVA Dijital Ödüllerinde 3 kupa ve bir mansiyon kazanarak galibiyet serisine devam ediyor – 2021’e başlamak için ne harika bir yol! Dijital pazarlama ve iletişim alanındaki başarılarımızla tanınmaktan gurur ve onur duyuyoruz.

Bu yıl QNET, AIG, AT&T, Microsoft, Manulife, Salesforce gibi markalarla birlikte ilk Platinum kazananlarından biri oldu ve ayrıca Astra Zeneca, Cornell University ve Merck gibi markalar ise erken Gold kazananlardan oldular.

AVA Ödülleri Kazanan Videolar

QNET ile En İyi Hayatınızı Yaşayın

Platin Kazanan – Dijital Pazarlama, İçerik Pazarlama, YouTube Pazarlama Videosu

QNET, RYTHM Vakfı Aracılığıyla Topluluklara Geri Veriyor

Altın Kazanan – Video Prodüksiyonu, Uzun Form Video, Kurumsal İmaj

Doğrudan Satış ile Piramit Sistemi Arasındaki Fark

Altın Kazanan – Dijital Video Oluşturma, Whiteboard Videosu

QNET Yarın İçin Bir Araya Geliyor

Mansiyon – Dijital Pazarlama, Covid-19 Dijital Yanıt

Küresel distribütörlerimizi bilgi ile güçlendirmek için sürekli olarak yenilikçi yollar aradığımız için içerik, iletişimimizde hayati bir rol oynamaktadır. Bağımsız Temsilcilerimiz (BT) için mümkün olan en iyi içeriği oluşturma çabalarımızın bu ödüllerle takdir edilmesinden ötürü gurur duyuyoruz. BT’lerimizin özenle oluşturduğumuz içerikler aracılığıyla daha fazla başarı elde etmesini sağlamayı umuyoruz. Bu ödüller sizin için QNET ailesi! 2021’de daha çok kazanalım!

AVA Dijital Ödülleri Nedir?

AVA Digital Awards, dijital iletişimin planlanması, konsepti, yönetimi, tasarımı ve üretiminden sorumlu yaratıcı profesyoneller tarafından mükemmelliği takdir eden uluslararası bir yarışmadır. Çalışma, dijital kampanyalardan – ses ve video üretimine – web sitesi geliştirmeye – sosyal medya katılımına – mobil pazarlamaya kadar uzanıyor. Ödüllerin temeli, 1994 yılında görsel-işitsel sanatların bir kutlaması olarak başladı. Yıllar geçtikçe, AVA’nın kategorileri bilgi aktarımında dijital medya ve web’in oynadığı genişleyen rolü kabul edecek şekilde değişti.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz