Cuma, Haziran 2, 2023

A’dan Z’ye QNET!

Büyük lider Gandhi’den ilham alan QNET kurucuları, “Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” anlayışıyla yola çıktı. Dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET, farklı pazarlar için özgün ürünler üretiyor. Birbirinden farklı 6 ürün kategorisi ile çevre sorunlarına da oldukça duyarlı. QNET’in bünyesinde barındırdığı tüm ürünler, insanların yaşam kalitesini arttırmaya yardımcı olacak şekilde geliştiriliyor.

QNET, her zaman daha iyi bir gelecek için çalışıyor. Küresel topluma katkı sağlamak da amaçlarından biri. Bireylerin, hedeflerine ve hayallerine ulaşabilecekleri başarılı girişimciler olmaları için olağanüstü fırsatlar sunuyor.

QNET etnik ve kültürel farklılıklara da kucak açıyor. Lider ekip ve çalışanlardan oluşan 30 farklı ülkeden birçok kişiyle 100’den fazla ülkeye hizmet veriyor. Bu açıdan QNET, doğrudan satış sektöründe dünyada “Birleşmiş Milletler” görevi görüyor.

QNET ürün yelpazesinde neler var?

QNET’in; sağlık ve wellness, ev ve yaşam, kişisel bakım ve güzellik, eğitim, saatler ve takılar, tatiller olmak üzere 6 adet ürün kategorisi bulunuyor.

Sağlık ve wellness kategorisinde; Qafé Green Coffee ile doğada yeşil halde bulunan kahve çekirdekleri; işlem görmeden, kavrulmadan, kimyası değişmeden son kullanıcıya sunuluyor.

Ev ve yaşam kategorisinde; HomePure Nova su filtreleme sistemi ve AirPure Zayn hava temizleme sistemi bulunuyor. HomePure Nova Su Filtresi, içinde bulunan 9 aşamalı filtre sayesinde, musluğunuzdan akan suyu sağlıklı içme suyuna dönüştürüyor. Plastik kullanımının ve ekstra su kullanımının önüne geçen bu ürün sayede sürdürülebilir su kaynaklarına ve çevreye de katkı sağlanmış oluyor.  AirPure Zayn ise evinizdeki havayı temizleyip oksijen miktarını ve havadaki nem oranını arttırıyor.

Kişisel bakım ve güzellik kategorisinde; New Physio Radiance, Physio Radiance ve Naturtres ürünleri bulunuyor. Bu ürünlerin tümü cildinizi mükemmellikle buluşturmak için tasarlanıyor. Yaşlanma karşıtı ürünler ve son teknoloji cihazlar desteğiyle cildinizin ihyacı olan nemi kazanmasını, canlılığa kavuşmasını sağlıyor.

Eğitim kategorisinde; qLearn online eğitim programlarıyla mekandan bağımsız öğrenme destekleniyor. Bu online eğitimlerde sizi geliştirecek birçok eğitim içeriği bulunuyor. Alacağınız eğitimlerle QNET Bağımsız Temsilcilik alanında da birçok fırsata sahip olabiliyor, geleceğin lideri olmak için büyük bir adım atabiliyorsunuz.

Saatler ve takılar kategorisinde; CİMER, Bernhard H. Mayer, Brook & Blaze isimli saat ve takı ürünleri bulunuyor. QNET’in tüm saat modelleri İsviçre üretimi ve el yapımı. Zarafet temsili takı modelleri de her zevke hitap eden ürün çeşitliliğine sahip.

Tatiller kategorisinde; QVI breaks dört mevsim tatil organizasyonlarınız için harika alternatifler sunuyor. QVI breaks ile kendiniz, aileniz ya da arkadaşlarınız için tatil planı hazırlayabilir, sevdiklerinizle beraber harika organizasyonlar yapabilirsiniz.

QNET’te geleceğin lideri olmak isteyen herkes için yer var!

QNET’in iş modeli sayesinde, toplumun farklı kesimlerinden gelen, 18 yaşını doldurmuş her insan kendi işini kurabiliyor. “Bağımsız Temsilciler” olarak adlandırılan QNET girişimcileri, sıkı ve azimli çalışmalarıyla ekonomik olarak kendi ayakları üzerinde durabiliyor, ailelerinin hayatlarına da destek olabiliyorlar. QNET Bağımsız Temsilcileri, hayatlarına dokundukları insanların da hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

QNET, insanların büyük değer olduğuna inanıyor. Bu nedenle doğrudan satış sistemindeki Bağımsız Temsilcilerin sınırsız enerjisi, finansal bağımsızlığa ulaşmaya yönelik kolektif bir arzuyla destekleniyor. QNET, Bağımsız Temsilcilerinin, ürünlerini ve iş modelini daha iyi anlamalarını sağlayacak tüm araç ve eğitimleri sağlamaya ve onları bu alanda geliştirmeye de destek oluyor.

Siz de QNET sayesinde; bir mekâna bağlı kalmadan, istediğiniz yer ve saatte çalışma imkânına sahip olabilirsiniz.

QNET’in çalışma sisteminin detayları neler?

18 yaşını doldurmuş her girişimci QNET Ailesine katılabilir. Kadın – erkek, yaş fark etmeksizin herkes QNET doğrudan satış ağında yer alabilir. Doğrudan satışın tercih edilmesindeki bir diğer önemli faktör de temsilcilere iş yapma biçimlerinde özgürlük tanımasıdır. QNET, doğrudan satış sektöründe yer almak isteyen herkese tecrübe edinerek kendi kazancını elde etme, birikim yapma fırsatı sunarken mesleki anlamda gelişimine katkı sağlamak isteyenlere iş imkanı sunar. QNET ile çalışmaya başlayan Bağımsız Temsilciler süreç içerisinde kendileri için hazırlanan eğitimlere katılırlar. Bu eğitimler sayesinde hem şirketi hem de sektörü yakından tanırlar. Bağımsız Temsilciler, QNET’te çalıştıkları süre boyunca aldıkları profesyonel pazarlama destekleriyle kariyerlerinde pozitif ivme kazanırlar. Başarılı bir QNET Bağımsız Temsilcisi olmak, kişinin kendi gayreti, öz gelişimi, mücadelesiyle doğru orantılıdır.

QNET ailesine dahil olmak isteyenlerin ihtiyacı olan tek şey girişimci ruhu!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz