Salı, Mart 21, 2023

Temiz Havaya AirPure Zayn ile Merhaba!

Kapalı alanların ne yazık ki kendi kendine sağlıksız hava üretmek gibi bir alışkanlığı var. Duvar boyanızdan zamanla çıkan gazlar, temizlik malzemelerinin içeriğindeki zararlı maddeler, yemek buharı, gözle görülmeyen bakteriler, tozlar ve sonucunda oluşan kirli bir hava… Peki, bu durumu engellemek için yapabileceğimiz hiçbir şey yok mu? Tabii ki var. Günümüz teknolojisi sayesinde kapalı alanlardaki kirli havayı; temiz ve sağlıklı bir havaya çevirebiliyoruz. Nasıl mı? AirPure Zayn sayesinde!

Kirli Hava Ne Gibi Sorunlara Yol Açar?

Teknolojiden daha önemli bir konu olan insan sağlığı, kirli hava nedeniyle dengesini kaybedebiliyor. Kirli hava; astım, alerji gibi rahatsızlıklarda maalesef kötü rolü üstlenip, insanlar için tehlikeli hastalıklara yol açabiliyor ya da var olan hastalıkları tetikleyebiliyor. Özellikle uyurken içimize çektiğimiz hava çok önemli, çünkü en derin nefeslerimizi uyurken alırız. Bu da demek oluyor ki en çok temiz havaya evimizde ihtiyaç var.

Gün içinde evimizi havalandırmak ve temiz hava girmesini sağlamak için camları açarız. Peki, size camlarınızdan da evinize kirli hava giriyor desek? Dışarıdaki hava maalesef dış etkenlere bağlı olarak sürekli kirleniyor, bu yüzden camımızdan giren hava evimizi temizlemiyor. “E nasıl temizlenecek o zaman evimin havası?” dediğinizi duyar gibiyiz. Kapalı alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, sizi sağlıklı ve temiz havayla doğrudan buluşturan AirPure Zayn ile kirli havadan kurtulabilirsiniz.

AirPure Zayn Kirli Havayı Nasıl Temizler?

AirPure Zayn, iç mekânlarınızda hava ile bulaşan partikül, alerji, virüs, bakteri, mantar, küf, kötü koku ve uçucu organik bileşenlerden %98,8’ni gidererek temiz hava kalitesini arttırıp sterilize ediyor. Cihazın 3 ayrı seviyesi var, bunlar; uyurken kullanım, kesintisiz günlük kullanım ve ağır derecede kirlenen havanın hızlı bir şekilde temizlenmesi için kullanım özelliklerinden oluşuyor. Yerleşik hassas hava kalitesi sensörüyle de otomatik mod için hava kalitesini ölçüp, hız seviyesini buna göre ayarlıyor.

Güçlü 5 aşamalı arıtma sistemi; ön filtreleme ile toz, evcil hayvan döküntüleri ve polen gibi büyük partikülleri giderirken, ultra plazma iyon filtresi ile havadaki virüs ve mikropları ortadan kaldırıp, kirli havayı temizliyor. HPP+ Filtre ile virüs, bakteri, mikroskobik organizmalar, küf, mantar, karbon monoksit gibi zararlı madde ve havaları tamamen gideriyor. Aktif karbon filtresi; kötü koku, gaz ve buharı ortadan kaldırırken, UV ışığı anti bakteriyel görevi görüyor.

AirPure Zayn ile eviniz gibi kapalı alanlarda, sağlıklı ve güvenli teknolojiyle birlikte temiz havaya ulaşmak mümkün. Toz, kir, bakteri, kötü koku gibi rahatsız edici durumlar 5 aşamalı arıtma sistemine sahip cihaz ile hayatınızdan yok olacak. Size de AirPure Zayn ile her an tazecik havayla ciğerlerinizi doldurmak kalacak.

Sağlıklı hava sahaları yaratmak AirPure Zayn ile artık sizin elinizde.

Diğer yazılarımız için; https://www.qnetturkiye.blog/airpure-zaynin-piyasadaki-diger-tum-hava-temizleyicilerden-daha-ustun-olmasinin-sebepleri/

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz