Salı, Haziran 6, 2023

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel QNET Çalışanlarından Mesaj Var!

Emeklerini, hayatlarını, sahip olduklarını tek bir güne sığdırmak mümkün mü? Onlar her gün kutlanmayı hak edecek kadar kıymetli, her işin üstesinden gelebilecek kadar başarılı ve her mesleği yapabilecek kadar güçlü bir yapıya sahip. QNET de bu düşünceyle; cinsiyet, din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın tüm çalışanlarına eşit gözle bakan, eşitlik ilkesi altında her zaman daha iyi ve ileri adımlar atabilmeleri için tüm çalışanlarına özverili davranışlarda bulunan bir misyon ve vizyona sahip.

QNET ile Güçlü ve Değerli Hisset

QNET ekibine her zaman önem veren, motive ve mutlu çalışabilmeleri adına her zaman arkalarında bir duran ve koşulsuz destek olan bir kuruluş. Her zaman özverili ve aidiyet duygusu yüksek çalışanlara sahip olması ise bu durumun bir göstergesi.

QNET ailesinin başarılı kadınları, çalıştıkları kurum hakkında bakın hangi yorumlarda bulunmuş;

Irmak:
Çalışma ortamımızda olduğum gibi kabul edildiğimi ve insan olarak bana değer verildiğini hissediyorum. Kendimi özgürce ifade edebiliyorum. Kurum kültürümüz bu şekilde daha yaratıcı olmamıza, ait hissetmemize, işimizi geliştirmemize ve kişisel anlamda kendimizi dönüştürmemize olanak sağlıyor.

Sanaa:
Kadın çalışanların sayısının yüksek olması ve yönetimde iki kadının bulunması çok gurur verici. Burası kadın olarak kendimi geliştirdiğim ve meslektaşlarım tarafından saygı duyulduğum, kreatif yönümün ortaya çıktığı bir ortam. Üstelik tüm çalışanların eşit olduğu ve herkesin bir arada ortak çalışma olanağı bulduğu bir yer.

Nilay:

QNET’in bir çalışanı olarak; farklı uluslardan, farklı kültürlerden, farklı yaş aralıklarından ve bambaşka mesleklere sahip olan birçok insanla yepyeni deneyimler yaşıyorum. Birçok kadın çalışanın mutlulukla bir parçası olabildiği bu çeşitliliğin bana kazandırdığı sonsuz deneyim için çok şanslıyım.

Nisan:
Özellikle bir müşteri hizmetleri temsilcisi olarak QNET’te çalışmak benim için her gün farklı ve eğlenceli deneyimler anlamına geliyor. Burası herkesin eşit şartlarda olduğu, değerlerine sahip çıkan ayrıcalıklı bir yapı.

Büşra:
Cinsiyet ayrımı yapılmadan, herkesin eşit şartlar içerisinde çalıştığı, huzurlu bir çalışma ortamına sahip olduğumuzu düşünüyorum. QNET, tüm çalışanlarının mutluluğunu gözeten, insana, doğaya, dünyaya değer katan bakış açısıyla kurum kültürü oluşmuş, değerlerini saygıyla koruyan bir şirket.

Kübra:
Bir kadın olarak QNET ile çalışmak güçlü ve değerli hissettiriyor. Kadın haklarının korunduğu ve renk, dil, din ayırt etmeksizin çalışma hayatına entegre edildiği bir ortamda çalışmak; öz güvenimin artmasını, bakış açımın zenginleşmesini sağlıyor. QNET ile el ele yürümenin verdiği mutluluk, sözcüklerle anlatılmaz. Sadece yaşanabilir.

8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun

Tüm kadın çalışanlarımıza destek ve azimleri için teşekkür ediyor, Kadınlar Günü’nü bütün içtenliğimizle kutluyoruz. İyi ki varsınız çalışanız.

Diğer yazılarımız için: QNET, Manchester City Kadın Takımı’nın Resmi Doğrudan Satış Sponsoru Olmaktan Gurur Duyuyor

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz