Salı, Mart 21, 2023

Şef “Doğrudan Satışta Eğitimin Önemi” Üzerinde Duruyor

Doğrudan satışta eğitimin önemi abartılamaz, özellikle de QNET’te büyük başarılar elde etmek istiyorsanız. Şef Pathman Senathirajah, bilgi ve becerilerinizi güncel tutmanın değeri hakkında konuşarak tavsiyeler için kitaplığından yararlanıyor. Bağımszı Temsilcileri (BT) doğrudan satış eğitimini bir öncelik haline getirmeye teşvik ediyor – ister video izleme, ister kitap okuma, ister podcast dinleme ve hatta etkinliklere katılma yoluyla olsun. QNET’te eğitimin sizin için neler yapabileceğine dair değerli bilgiler edinmek için okumaya devam edin.

Başarı İçin Doğru Araçları Oluşturmak

Doğrudan satış, başarıya ulaşmak için etkileyici bir eğitime veya iş portföyüne ihtiyacınız olmayan dünyadaki tek sektördür. Bir girişimci olarak yolculuğunuza başlamaya karar verdiğinizde, kendi işinize sahip olmak ve onu yönetmek için zihinsel, duygusal ve fiziksel yetenekle varırsınız. Ancak birçoğunuz için bu, bir iş insanı olarak ilk deneyiminizdir. Bu nedenle, sektörün girişleri ve çıkışları hakkında içinizde doğru temeli oluşturmalısınız. Başarılı olmak için tutkuya sahip olmak yeterli değildir, aynı zamanda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak doğru araçlara da ihtiyacınız vardır. İşte burada eğitim devreye giriyor. Bu doğrudan satış eğitimi ne şekilde olursa olsun, hayatınızda pazarlık konusu olamaz.

Sizin İçin Doğru Antrenmanı Nasıl Seçersiniz?

Diyelim, QNET’te başarıyı bulmaya karar verdiniz. Bu hayatınızı en çok değiştirecek olan adımdır ve karşılığını alacaksınız. Yapmanız gereken bir sonraki şey, kendinizi doğru araçlarla donatmaktır. Bu, hayatınızın saatlerini olumsuzlukları dinleyerek, dikkatinizi dağıtarak geçirmek yerine, zamanınızı sizi ondan uzaklaştırmak yerine hedeflerinize yaklaştıracak şeylere harcamanız anlamına gelir. Ancak tüm zamanınızı öğrenmeye harcamayın, öğrenme ve eylem arasında bir denge bulun.

Kendinizi harika bir BT olmak için eğitmenin birkaç yolu:

 • Oku

Doğru kitaplar ve makaleler size doğrudan satış ve özellikle QNET hakkında bilmeniz gerekenleri öğretecektir. En sevdiğiniz QNET VIP’lerin çoğu kendi kitaplarını ve birkaç başarı öyküsünü yayınladı ve tam burada bu blogda yayınladı.

 • İzle

Kitaplar size göre değilse, şanslısınız – videolarımız ve resimlerimiz var. İlham veren insanları sosyal medyanızda takip edin, Şef’in videolarını Instagram’dan izleyin ve diğer insanların bu alanda nasıl başarılı olduklarını görün.

 • Katıl

İhtiyaç duyduğunuz deneyim ve bilgiyi edinmenin en iyi yolu, sanal veya yüz yüze etkinliklere katılmaktır. Doğrudan satışla ilgili oturumlara ve eğitimlere katılmak, yalnızca sektörü daha iyi anlamanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda aileniz olacak benzer düşünen insanlarla etkileşime girmenize de olanak sağlayacaktır.

Şef, kendinize şu soruları sormanın önemli olduğunu söylüyor:

 • Çekleriniz artıyor mu?
 • Sunum yapmakta daha mı iyisin?
 • Öğrendiklerinizi eyleme dönüştürdünüz mü?
 • Ekibiniz öğrendikleriniz yüzünden daha mı güçlü?
 • Başarılı mısın?
 • Daha fazla sorumluluk mu alıyorsunuz?
 • İletişiminiz gelişiyor mu?
 • Bir akıl hocası buldunuz mu?

Bu sorular, daha iyi bir doğrudan satışçı ve girişimci olmanıza yardımcı olacaktır. Günün sonunda büyüdüğünden emin olmalısın. Doğrudan satış eğitimi almıyorsanız ve büyümüyorsanız, başarınızın hırsınızla eşleşmesini bekleyemezsiniz. Söylendiği gibi, ne ekersen onu biçersin.

Şef’in tavsiyelerinden hangi dersleri kendi hayatınızda eyleme geçirmek istersiniz? Daha çok kitap insanı mısınız, yoksa video insanı mısınız? Yorumlarda bize bildirin. Ve Şef Pathman’ın Resmi Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın, böylece onun bilgeliğinden ve canlı oturumlarından haberdar olabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza göz atmak için;  Motivasyonun Kaynağı İçinizde!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz