Perşembe, Mart 23, 2023

Manchester City 2020-2021 Premier Lig Şampiyonu

Beş kez Premier Lig Şampiyonu olan ortağımız Manchester City’ye en içten tebriklerimizi sunuyoruz! En yakın rakiplerinin geçemeyeceği bir farkla önde bitirdi. Bu, ManCity’nin son dört yıldaki üçüncü şampiyonluk başarısı!

Bu sezon COVID-19 küresel salgınına karşı oynadılar ve yine de oyunlarının kalitesinde veya tutarlılıklarında herhangi bir değişim olmadı. ManCity hiçbir engelin oyunlarını köreltmesine izin vermedi. Bağlılıkları, bu sezonu ne kadar kararlı bir şekilde kazandıklarıyla gözler önüne serildi. Yol boyunca çok fazla rekor kırdılar ve şimdi de son 15 İngiliz kupasının 10’unu kazandılar! Akıllara durgunluk veren bir başarı!

Bu sezon bir şey gösterdiyse, o da mükemmelliğe olan bağlılığınız ve azminiz; ister sahada ister sunumunuzu yaparken sizi büyük başarılara götürecektir. Onları pek çok rekoru ve kilometre taşını korumaya götüren direnç ve ekip çalışmasının özü oldu.

Kendi #Qnetcity’mizin bu muhteşem Zaferini tebrik etmek ve kutlamak için bize katılın! 2020-2021 Premier Lig Şampiyonu Manchester City’nin Resmi Doğrudan Satış Ortağı olmaktan gurur duyuyoruz! En iyi tebrik mesajlarınızı göndermek için QNET Türkiye resmi Instagram hesabını ziyaret etmeyi unutmayın.

Diğer yazılarımıza göz atmak için: QNET, MUSE Yaratıcı Ödüllerinde Üç Kupa Kazandı

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz