Salı, Mart 21, 2023

QNET, 2021 Stevie Ödülleri’nde Yine Kazandı

2021 Stevie Ödülleri, QNET’in muhteşem QNET Resmi sosyal medyamız ve QNET Mobil Uygulamamız için iki Bronz Stevie® ödülü kazandığını gördü. Bu, QNET’in Asya-Pasifik Stevie Ödülleri’nde üst üste ikinci kez övgü aldığı yıl ve biz bundan daha fazla heyecan duyamazdık. QNET, bu yıl şu anda 17 kupa kazandı ve 2021’in başından bu yana 7 uluslararası iş, yaratıcılık ve iletişim ödülünde mansiyon kazandı. 2021 Stevie Ödülleri’nin (Asya-Pasifik) kazananları Temmuz ayında sanal bir ödül töreniyle kutlanacak.

2021 Stevie Ödülleri Nelerdir?

QNET, Asya-Pasifik bölgesindeki 29 ülkede yeniliği tanıyan tek iş ödülleri programı olan 2021 Stevie Ödülleri’nde Bronz madalya kazandı. Bu yıl, bölgedeki tüm kuruluşlardan 900’den fazla aday belirlediler. QNET, Cisco Systems, IBM, DHL, Tata Danışmanlık Hizmetleri, Infosys, Shell Filipinler, Manulife Hong Kong, Singtel, Nestlé India ve gibi şirketler arasında öne çıktı.

Stevie Ödülleri başkanı Maggie Gallagher, “Asya-Pasifik Stevie Ödülleri’nin sekizincisi pek çok dikkate değer aday çekti” dedi. “Bu yıl kazanan kuruluşlar, COVID-19 pandemisine rağmen yenilik yapmaya ve başarılı olmaya devam ettiklerini gösterdiler ve onları azim ve yaratıcılıklarından dolayı alkışlıyoruz. 14 Temmuz’daki sanal ödül törenimizde bu yılın kazananlarını kutlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

QNET’in Sosyal Medya Kullanımında Yenilikçilik Ödülü

#VCC2020 sosyal medya kampanyamızla tanındık. Jürinin yorumlarından bazıları; sosyal medya katılım taktiklerini başarılı bir şekilde kullanmamız, pandemi ile yaratıcı ve destekleyici bir şekilde başa çıkmamız ayı zamanda V-Konvansiyonlarımızı çevrimiçi hale getirmemiz konusunda övgüler içeriyordu.

QNET’in Alışveriş veya E-Ticaret Uygulamalarında Yenilikçilik Ödülü

2021 Stevie Ödülleri’nde gelişmiş QNET Mobil Uygulamamız için bronz madalya aldık. Anonim jürilerin yorumlarından bazıları; etkileşimli kullanıcı deneyimimiz, kullanıcı hikayesi oturumları aracılığıyla müşteri geri bildirimlerinin dahil edilmesi ve çok daha fazlasını içeriyordu.

“Özellikle QNET Mobil Uygulamamız ve V-Convention Connect 2021 için sosyal medya çalışmamız için Stevie Ödülleri’nde ikinci kez kazanmaktan heyecan duyuyoruz. Küresel salgına yanıt olarak Bağımsız Temsilci’lerimizi (BT’lerimizi) dijitalleştirmeye olan bağlılığımızla tanınmak harika. 23 yıl önce başladığımızda, çevrimiçi platforma sahip ilk Asya doğrudan satış şirketi olarak, aynı zamanda müşteri odaklı yenilikçi olma trendimizi sürdürmekten mutluluk duyuyoruz.” — QNET CEO’su Malou Caluza

Ekibimizi ve bu zor zamanlarda desteğini esirgemeyen sevgili BT’lerimizi tebrik ederiz! Bu dönüm noktalarını arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmaktan ve sanal kutlamalarımıza katılmaktan çekinmeyin!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz