Cumartesi, Mart 25, 2023

Doğrudan Satışta Başarılı Olmak İçin Gerekenlere Sahip misiniz?

Şef tarafından Instagram Canlı Oturumlarından birinde bize anlatıldığı gibi, bu beceri ve özelliklerle doğrudan satışta başarılı olabilirsiniz. İhtiyacınız olan şeylerin listesine göz atın ve doğrudan satışta ve QNET‘te başarılı olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün.

Üst Düzey Bağlılık

Doğrudan satış, hobi olarak yaptığınız bir şey değildir. Sonuçları görmek için zaman ve çaba gerekir. İçine koyduğunuz şeyi QNET‘ten alırsınız. Bağlılık seviyeniz, hayatınızda önemli olan başka herhangi bir şeyde olduğu kadar yüksek olmalıdır.

Kazanan Zihniyet

Kazanan bir zihniyete sahip insanlar sadece hayallerine değil, aynı zamanda onu başarmanın da tartışılmaz olduğuna inanırlar. Başarılı doğrudan satışçılar, olumlu bir tavırla şüphelerini giderir ve ihtiyaç duyduklarında yardım ararlar.

Disiplin Anlayışı

Kolayca büyük çekler kazanmak için önce çalışan bir temel oluşturmanız gerekir. Bu, sunumunuzu yaparken, ağlarınızı oluştururken ve doğrudan satış konusundaki bilginizi güncellerken disiplinli olmanız gerektiği anlamına gelir.

Bedel Ödemeye İstekli Olmak

Yapmanız gereken her şeyi yapmaya karar verdiğinizde, hayallerinizi olduğu kadar ahlakınızı da göz önünde bulundurarak başarıyı bulacaksınız. Bedel, işler ne kadar zor olursa olsun asla pes etmeyeceğiniz anlamına mı geliyor yoksa ağınızı nasıl besleyeceğiniz konusunda 7/24 düşünmek zorundaysanız, bedelini ödemeye hazırsınız anlamına mı geliyor?

Gözünüzün Ödülde Olması

Başarılı girişimcilerin ortak bir noktası vardır – amaçlarını baştan sona bilirler. Hayatınız için en büyük arzularınızı yazın ve sürekli hatırlatabileceğiniz bir yere koyun. Olumsuz haberler veya şüpheler yerine başarınıza odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Başkalarının yapmak istediklerini yapmasına izin verin. Sadece gözlerinizi bitiş çizgisinde tutmayı ve oyunu nasıl oynadığınıza odaklanmayı unutmayın.

Videonun tamamını Şef Pathman Senathirajah‘ın Instagram hesabından izleyebilirsiniz: https://www.instagram.com/thevchief/

Doğrudan satışta başarılı olmak için gerekenlere sahip misiniz? Bu özelliklerden kaç tanesine sahip olduğunuzu ve şu anda kaç tanesi üzerinde çalıştığınızı yorumlarda bize bildirin.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz