Perşembe, Mart 23, 2023

Sizi QNET’te Uzun Vadeli Başarıdan Alıkoyan Budur

Bu çok basit hatalar nedeniyle kendinizi QNET’te uzun vadeli başarıdan alıkoyuyor olabilirsiniz. Herhangi bir doğrudan satış yolculuğunun başlangıcında, ne kadar stratejik olursanız olun reddedilmeler ve zorluklarla karşılaşmanız normaldir. Ancak uzun vadeli başarı elde etmek, doğru temelleri oluşturmanız gerektiği anlamına gelir. İşte, yaşamanız gereken QNET başarı öyküsünü engelleyen, yaptığınız veya yapma ihtimaliniz olan altı şey!

Değişimi Sevmiyorsunuz

Değişim zordur, ancak doğrudan satışta normal bir şeydir. Sürekli aynı şeyleri yapıp başarı bekleyemezsiniz. QNET’te, işinizi bir sonraki seviyeye nasıl taşıyacağınızı düşünmeye devam etmeniz gerekecek. Uzun vadeli başarı elde etmek için en son pazarlama trendlerini takip etmeniz ve yeni teknolojileri benimsemeniz gerekir. Değişime direnmeyin, kucaklayın.

Risklerden Kaçınıyorsunuz

Riskler konusunda endişelenmek doğaldır. Ancak girişimcileri başarılı kılan hesaplanmış risklerdir. Başarıya giden yolu planlarken, olabilecek en kötü şeyin ne olduğunu düşündüğünüz konusunda kendinize karşı dürüst olun. Ardından, neden risk almak için mantıklı bir neden olduğunu belirleyin ve sonra atlayın. Başarı için bir inanç sıçraması gereklidir.

Kendine Bakmayı Unutuyorsunuz

Başarılı olmak için tüm aceleniz içinde, kendinize bakmayı unutuyorsunuz. Sizi işinizde güncel tutacak herhangi bir beceri geliştirmeniz gerekip gerekmediğini görmek için bir adım geri atın. Büyüme alanlarını belirleyin, sizi başarıya ulaşmaktan alıkoyan alanları belirleyin. Yeterince mola veriyor musunuz? Mentorlarınızın ve uplinelarınızın (üst sıralarınızın) yardımını mı arıyorsunuz? Konuşacak biri var mı? iyi yemek yiyor musunuz? Yapabileceğiniz en önemli yatırım kendinizedir.

Büyük Hayaller Kurmuyorsunuz

Hayal kırıklığı yaşamamak için muhtemelen çok sıradan ve vasat hedefler belirliyorsunuz. Kendinize büyük hayaller kurma izni verin ve sınırlarınızı zorlamaya devam edin. Bu büyük hedeflere ulaşamasanız bile, başlangıçta düşündüğünüzden daha fazlasını başardığınızı göreceksiniz.

Her Şeyi Bilmeniz Gerektiğini Düşünüyorsunuz

Uzun vadeli başarınız, doğrudan satışla ilgili HER ŞEYİ bilmenize bağlı değildir. Tüm cevaplara sahip olmamakta sorun yok. Bu yüzden sizi ilk sıraya koyan bir organizasyonunuz var ve bu yüzden ekibiniz var. Her konuda uzman olmanıza veya tüm sorunları çözecek becerilere sahip olmanıza gerek yok. Bunun yerine ihtiyacınız olan şey, yardım isteme, delege etme ve ekip halinde bir ekip olarak çalışma yeteneğidir.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz