Salı, Mart 21, 2023

Marvel – Eternals’tan Doğrudan Satış İçin 3 Ders

Marvel’in Eternals’ı ilham verici ve eğlenceli aksiyon dolu bir süper kahraman filmiyle Marvel Sinema Evreninde yeni bir aşamaya işaret ediyor. Binlerce yıldır Dünya’da gizlice yaşayan güçlü Ölümsüzlerden öğrenebileceğiniz, doğrudan satışla ilgili spoiler içermeyen üç ders.

Kendi Amacını Bil

Salma Hayek, Ölümsüzlerin annesi Ajak’ı oynuyor ve amacı, amaçları doğrultusunda onlara rehberlik etmekti. Film boyunca, katılmadığınız bir şeyin peşinden gitmek yerine, asıl önemli olanın kendi amacınızı bulmak ve bilmek olduğunu fark edeceksiniz. Aynı ders doğrudan satış için de geçerlidir. Başarınız, “NEDEN”inizin ne olduğuna bağlıdır. Başkasının hayalindeki hedefleri gerçekleştirmeye çalışmak, kendi başarınız için doğru yol değildir.

Geçmişinizi Öğrenin

Ölümsüzlerin, gezegeni tüm yaşamı yok etmeye niyetli yaratıklardan korumak için Dünya’ya gönderildiklerini öğreniyoruz. Yüzyıllar önce bu amacı gerçekleştirdikten sonra emekli oldular ve hayatlarına devam ettiler – uyum sağlamaya çalışıyorlar. Hayata yönelik tehdit yeniden ortaya çıktığında yeniden bir araya geliyorlar, ancak hepsi biraz paslanmış durumda. Bu, tüm doğrudan satışçılara ve girişimcilere, önemli ayrıntıları unutmak kolay olsa da, hiçbir zaman kaybetmemek için çalıştığınız şirket, politika ve prosedürler ve hatta doğrudan satış teknikleriyle ilgili güncel bilgileri takip etmeniz gerektiğini hatırlatır.

Destek Sisteminizi Oluşturun

Doğrudan satışta başarı için ekip çalışmasının ve doğru ekibi oluşturmanın önemi hakkında çok konuştuk. Ancak Marvel’ın Eternals’ından öğrenilecek bir şey varsa, o da doğru destek sistemine sahip olmanın çok önemli olduğudur. Kingo narsist bir görünüme sahip olmasına rağmen, o bile yardımcısı Karun Patel olmadan yüzyılın etkinliğine katılmıyor. Buradan, her başarılı girişimcinin ve doğrudan satışçının kendilerini heyecanlandıracak insanlarla çevrelemeleri gerektiği açıktır. Kıyametin ortasında bile her zaman sizinle olabilecek insanları bulun.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz