Perşembe, Mart 23, 2023

2022 QNET Satış Takvimi

2022 QNET Satış Takvimi ile yılınızı önceden planlayın. 2021’e dönüp baktığınızda, önümüzdeki yeni yılda başarınız için planlar yapmaya başlayın. 2022’de satış haftalarınızın nasıl olacağını öğrenin ve QNET ile doğrudan satış yolculuğunuzdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda fikirler düşünmeye başlayın.

2022 QNET Satış Takvimi

Satış Takvimi Şartları Açıklandı. Bu takvimde şunları görebilirsiniz:

Satış Haftası: QNET komisyonları haftalık olarak öder, bu da yılı satış haftalarına böldüğümüz anlamına gelir. Tipik olarak, bir satış haftası her Cuma 19:01’de başlar ve her Cuma 19:00’da sona erer.

Satış Ayı: Bir takvimdeki normal bir aya çok yakın, bir satış ayı 4 veya 5 satış haftasını içerir. Bir QNET yılının 12 satış ayı vardır.

Kapsanan Satış Tarihleri: Bunlar, satış haftanıza dahil edilen kesin tarihleri ​​gösterir. Başarılı bir yılı önceden planlayabilmeniz için belirlenmiş kesin tarihlerdir.

2022 QNET Satış Takvimine önceden sahip olmanın, yeni yıl için planlarınızı başarılı hale getirmeniz için size ilham vermesini umuyoruz. Yeni yıl için programlarınıza bir esneklik düzeyi eklemeyi unutmayın. 2021’den öğrendiğimiz bir şey varsa o da her zaman hazırlıklı olmak ve ne olursa olsun çözüm bulmaktır. Yeni yıl için hedeflerinizi belirlemeye başlayın, basit tutun, ölçülebilir hale getirin ve bu satış takvimini göz önünde bulundurarak planlayın. 2022’niz MÜKEMMEL olacak. Bunu zaten şimdiden hissedebiliyoruz.

2022 QNET Satış Takvimini buradan ziyaret edebilirsiniz: https://www.qbuzz.qnet.net/2021/12/22/2022-qnet-sales-calendar/

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz