Pazartesi, Mart 27, 2023

QNET, Galatasaray Kadın Voleybol Takımının Sponsoru Oldu!

QNET, 2022 senesine güzel bir başlangıç yaparak Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın forma sırt numara altı sponsoru olarak kadın sporculara destek verecek. Galatasaray Kadın Voleybol Takımı ve QNET iş birliği için heyecanlıyız!

“Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” RYTHM felsefesi, Galatasaray ile bu yolda beraber ilerlemek için aldığımız otak kararı destekliyor.

Manchester City’nin 2014 yılından bu yana üst üste doğrudan satış sponsoru olan, yerel düzeyde de çok sayıda bireysel sporcuya ve takıma sponsor olan QNET, Türkiye’de de aynı vizyonla hareket etmeyi sürdürüyor.

Galatasaray, QNET’in dünyanın her yerinde sporu ve sporcuyu destekleme misyonunun önemli bir parçasını oluşturuyor. Manchester City Kadın Futbol Takımı’nın da sponsoru olan QNET, kadınların finansal özgürlüklerini kazanması için onlara ilham olmaya ve tüm desteğini göstermeye devam ediyor.

Türkiye Sultanlar Ligi’nin başarılı temsilcisi Galatasaray Kadın Voleybol Takımı sırtında QNET logosunu görmek, QNET ailesi için büyük bir gurur olacak. Bununla beraber başarıların, sarı kırmızı sultanlarla beraber olmasını diliyor ve buna inanıyoruz.

Voleybol takımında yer alan bayan sporcularımızın yeni dönemde kazanacağı başarılara ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyor ve heyecanla bekliyoruz. QNET’in desteği ile de bu yolda, çok daha büyük bir aile olarak yürümeye değil, koşmaya devam edeceğiz.

Formanızdaki QNET logosunun maçlarda size şans, eğlence, başarı ve birlik beraberlik getirmesini umuyoruz.

QNET için öneminin bir iş birliğinden daha fazla olduğu bu anlaşma ile her şeyin çok güzel olacağına dair inancımız tam!

Şimdiden başarılarınız daim, yolunuz açık olsun sarı kırmızı sultanlar…

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz