Salı, Mart 21, 2023

QNET, 2022 Asya-Pasifik Stevie Ödülleri’nde Bronz Ödül Kazandı

QNET, 2022 Asya-Pasifik Stevie Ödülleri‘nde bir İnovasyon Ödülü alarak 2020’deki ilk ödülümüzden beri 3 kez Stevie Ödülü kazanmış oldu. Çok popüler #VCC2021 Renew Revive’ımız için sosyal medya kullanımındaki İnovasyon ile ödüllendirildik. 2022 Asya-Pasifik Stevie Ödülleri şu anda dokuzuncu yılında ve Asya-Pasifik Bölgesi’ndeki yirmi dokuz ülkenin tamamında yeniliği tanıyan tek iş ödül programı.

“Girişimcilik, yenilikçilik ve toplumda bir fark yaratma konusundaki taahhütleri için küresel ağımız ve kurumsal ailemizle inanılmaz gurur duyuyoruz. İster sanal ister fiziksel olsun, yıllık V-Convention’ımız sırasında genellikle tam ekranda görülen nitelikler. Asya-Pasifik Stevie Ödülleri tarafından V-Convention Connect 2021’i tanıtmak için sosyal medyayı yenilikçi kullanımımız nedeniyle verilen bu takdir, küresel distribütörlerimize ve izleyicilerimize ulaşmak için çok kanallı çabalarımızı doğruladığı için gerçekten özeldir,” diyor QNET Başkan Yardımcısı Malou Caluza.

2022 Asya-Pasifik Stevie Ödülleri

QNET, önümüzdeki ay sanal bir ödül töreniyle kutlanacak ve Asya-Pasifik bölgesindeki tüm kuruluşlardan gelen 900 aday arasından öne çıkacak. Jüri heyeti, dünyanın her yerinden uzmanlar ve yöneticilerden oluşuyor. Altın, Gümüş ve Bronz Stevie Ödülü kazananları, panelin ortalama puanlarına göre belirlendi.

Stevie Ödülleri başkanı Maggie Miller, “Asya-Pasifik Stevie Ödülleri’nin dokuzuncusu pek çok dikkate değer aday çekti” dedi. “Bu yıl kazanan kuruluşlar, COVID-19 pandemisine rağmen yenilik yapmaya ve başarılı olmaya devam ettiklerini gösterdiler ve onları azim ve yaratıcılıklarından dolayı alkışlıyoruz. 29 Haziran’daki sanal ödül törenimizde bu yılın kazananlarını kutlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” diye ekledi.

#VCC2021

Tüm inovasyon kategorileri arasında sosyal medyamız ve özellikle #VCC2021 kampanyalarımız ile ön plana çıktık. 100’den fazla jüri bize oy verdikten sonra Bronz Stevie’yi eve getireceğiz. Özellikle, #VCC2021’i sosyal medyada büyütmemize yardımcı olan QNET distribütörlerimizin katılımıyla tanındık. Ayrıca yalnızca İngilizce değil, birkaç yerel dilde bilgi ve katılım sağladığımız için de övüldük. 2022 Asya-Pasifik Stevie Ödülleri’nde diğer büyük kazananlardan bazıları Cisco Systems, HP Endonezya, TATA Danışmanlık, Telkom Endonezya, Shell Filipinler, Nasdaq Hong Kong ve diğerleri.

2022 Asya-Pasifik Stevie Ödülleri‘ndeki galibiyetimizi kutlamak için bize katılın. Arkadaşlarınız ve QNET Ailesi ile iyi haberi paylaşın!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz