Pazartesi, Mart 27, 2023

QNET’in Büyük Ödülü, 2022 Hermes Yaratıcı Ödülleri’nde Kazandı

2022 Hermes Yaratıcı Ödülleri, QNET’in etkileyici dört ödülün yanı sıra IR-favori kampanyalarımızdan birkaçı için mansiyon ödülü aldığını gördü. Bu, dünyanın en eski ve en prestijli yaratıcı yarışmalarından biri olan Hermes Yaratıcı Ödülleri’nde üst üste ikinci yıl kazandığımız anlamına geliyor. Kazanan arkadaşlarımız arasında Accenture, Microsoft, Paramount Pictures, PepsiCo ve daha fazlası gibi büyük markalar yer alıyor.

2022 Hermes Yaratıcı Ödüllerimiz

Uluslararası yaratıcı bir yarışma olan 2022 Hermes Yaratıcı Ödülleri, sektörde seçkin işler ortaya koyan ve projelerine hayırsever bir yön katan kuruluşlara verildi. Jüri heyeti, alanında uzman sektör profesyonellerinden oluşuyor. Bu yıl, yarışmaya 6.500’ün üzerinde başvuru alındı ve aralarında QNET, iki Platin ödül, iki Altın ödül ve bir mansiyon ile öne çıktı. İşte jürinin dikkatini çekenler…

Platin: “I Promise” Videomuz

Kısa filmimiz “I Promise” dünya çapındaki QNET Distribütörlerimiz arasında yankı buldu. Güçlü bir umut mesajı ve sıkı çalışma ile bu video, jüri heyeti tarafından da tanındı ve Platin ile ödüllendirildi.

Platin: QNET’in Sürdürülebilir Bir Dünya Yaratma Taahhüdü | Çevre Dostu Ambalaj | Amaca Yönelik Ürünler

QNET’in sürdürülebilirlik taahhüdü, yaptığımız her şeyin temel taşı olarak uzun süredir belgelenmiştir. Önce insanları ve gezegeni önemsiyoruz ve bu video yeşil bir şirket olma taahhüdünün bir vitrini. Bu videoya jüri tarafından Platin Hermes Yaratıcı Ödülü verildi. Bu video aynı zamanda bu yılın başlarında 2022 AVA Dijital Ödülleri’nde Altın kazandı.

Altın: Bernhard H. Mayer Tarihi | 150 Yıllık Mükemmellik

Kaçırdıysanız, Bernhard H. Mayer’in 150. yıl dönümünü, Almanya’daki küçük bir aile şirketi olarak mütevazi başlangıcından gelen zengin tarihi ve mirasının bir videosunu çekerek kutladık.

Altın: QNET #BottleSelfieChallenge

Artan #BottleSelfieChallenge listemize ek olarak, plastik kirliliğini azaltmak ve bilinçli tüketiciler olmak için 2022 Hermes Yaratıcı Ödülleri’nde Altın kazandık. Bu meydan okuma daha önce Sosyal Medya Kullanımında Yenilik için Bronz Stevie, TITAN İş Ödülleri’nde Altın, AVA Dijital Ödülleri’nde Altın ve MarCom Ödülleri’nde Altın kazandı.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz