Salı, Mart 21, 2023

QNET ve TOÇEV İşbirliği ile Eğitime Destek

Eğitim hayatına devam etmek isteyen ancak ailelerinin maddi durum yetersizliği nedeniyle devam edemeyen ya da çalışmak zorunda kalan çocuklarımıza, eğitim hayatlarından geride kalmamaları için destek olan Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) ile önemli bir köprü kuruluştur.

Maddi imkanı olmayan çocuklara eğitim hayatlarının tamamında destek veren TOÇEV, eğitimlerini tamamlamaları adına çocuklara destek olmak isteyen bireyler ve kurumlar arasındaki köprüyü kurmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. ‘’Okumak her çocuğun hakkıdır’’ cümlesiyle yola çıkan TOÇEV, çocukların eğitim hayatlarının sağlıklı devamlılığını sağlamak adına destekte bulunmak isteyen gönüllülerle çocuklarımız arasında özel bir bağ kurmaktadır.

qnet-tocev

QNET ailesi olarak, çocuklarımızın eğitim konusunda eksik kalmamaları, hak ettikleri şekilde yaşamaları ve güzel bir gelecek hayal edebilmeleri için destekte bulunarak; daha mutlu ve umutlu nesiller yaratmak adına TOÇEV ile işbirliği gerçekleştirdik.

24. yıldönümümüzü taçlandırmak amacıyla, 24 çocuğumuzun 1 yıllık eğitim masraflarını karşılıyor ve onların manevi ailesi oluyoruz. Çocuklarımızın eğitimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlamaları ve ihtiyaçları olduğunda hem maddi hem de manevi olarak yalnız hissetmemeleri adına TOÇEV ile oluşturduğumuz birliktelikten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz