Pazartesi, Mart 27, 2023

QNET, Türk Sporunun Başarılı Yıldızlarını Ağırladı 

Tarihe geçen Türk sporcuları ve spor insanları Fanatik Sports & Business Summit 2022’de bir araya geldi.
‘Geleceğin Yıldızları’nın başarı hikayelerinin anlatıldığı oturuma sponsor olan QNET, bir kez daha spora olan desteğini gösterdi.
QNET Pazarlama ve İletişim Müdürü Irmak Sütçü’nün moderatörlüğünde gerçekleştirilen oturumda, Türk sporuna adını yazdıran ilk Türk Kayakla Atlama Sporcusu Fatih Arda İpcioğlu, Manş Denizi’ni geçen en genç Türk kadın yüzücüsü Aysu Türkoğlu, Eskrim Kılıç Milli Takım Kaptanı Enver Yıldırım ve ilk Türk sırıkla atlama atleti Ersu Şaşma başarılarının sırlarını anlattı.

QNET OLARAK HER ZAMAN SPORU VE SPORCUYU DESTEKLİYORUZ
Doğrudan satış sektörünün liderlerinden biri olan QNET olarak oturuma sponsor olmaktan dolayı duydukları mutluluğunu dile getiren QNET Pazarlama ve İletişim Müdürü Irmak Sütçü sözlerine şöyle devam etti: “Uzun yıllardır Manchester City kadın ve erkek takımının sponsorluğunu yürütüyoruz. Türkiye’de Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarının sponsorluğunu yaptık. Sponsorluklarımız devam edecek. Markamız her daim sporu ve sporcuları destekliyor.”

‘GİRİŞİMCİLERİN VE SPORCULARIN ÇOK ORTAK NOKTASI VAR’
Irmak Sütçü; “Sporu çok önemsiyoruz. Girişimcilerimiz de; başarılı sporcuların azminden, vazgeçmemelerinden her daim ilham alıyorlar.
Hem girişimcilerin hem de sporcuların çok ortak noktası var.
Mücadele etmek, kendine inanmak bütün bunlar başarının en önemli anahtarladır.
Bu anlamda bugün burada söyleşi yapacağız ve onlardan çok şey öğreneceğiz” şeklinde konuştu.
Sütçü, oturumu “Başarı sizin için ne ifade ediyor?” sorusuyla başlattı.
Akdeniz Oyunları’nda şampiyon olan sırıkla atlama atleti Ersu Şaşma, “Sporda doğru çalışmak, başarmaktır” sözlerine yer verdi.
Manş Denizi’ni geçen en genç Türk kadın yüzücüsü Aysu Türkoğlu ise “Başarı eşittir özveri” ifadelerini kullandı.
Olimpiyat’a katılan ve finalde yarışan ilk Türk Kayakla Atlama Sporcusu Fatih Arda İpcioğlu yaptığı konuşmada, “Başarı sadece kürsü ve madalya değildir. Eğer hedeflerin doğrultusunda ilerleyebiliyorsan başarılı bir sporcusundur. Hedefine ulaştığın hissiyatıyla uyumak, çok güzel bir duygu” ifadelerini kullandı.

‘BAŞARMANIN SONU YOK’
Avrupa 3’üncüsü olan Eskrim Kılıç Milli Takım Kaptanı Enver Yıldırım, “Olimpiyat madalyası aldım. Başarının sonu yok. Ancak başarısızlık da var” diye konuştu.
Oturumun bir diğer katılımcısı, Akdeniz Oyunları’nda şampiyonluğa ulaşan ilk Türk sırıkla atlama atleti Ersu Şaşma’ydı. Başarılı sporcu, “Sporda doğru çalışmak başarmaktır. Nasıl başarıyı kendimiz elde ediyorsak, aynı şekilde başarısızlığı da biz elde ediyoruz” dedi.

‘YENİLMEDEN KENDİNİZE GELMELİSİNİZ’
Manş Denizi’ni geçen en genç Türk kadın yüzücü olarak adını tarihe yazdıran Aysu Türkoğlu ise şunları söyledi: “Başarı eşİttir özveridir. Başarının arkasında oldukça fazla moral bozukluğu ve sizi etkileyen birçok faktör vardır. Ancak bunlara yenilmeden kendinize gelip, başarabildiğinizi göstermelisiniz.”

spot_img
Related news

1 Yorum

  1. […] post QNET, Türk Sporunun Başarılı Yıldızlarını Ağırladı  appeared first on […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz